Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Moment culminant

Postări Recomandate

Este adevarat ca momentul culminant la femei este de 8 ori mai puternic decat la barbati ?

Depinde cu ce'l masori .

 

Chiar, cu ce masori momentul ala culminant ?

 

:lol:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic că-i numai de 5 - cum mă combaţi?

 

 

 

acuma, pe bune - ăsta se vrea un topic serios sau e aşaaa, de dorul lelii? de mutat la colţul vesel sau bla, bla?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal am descoperit o modalitate de a-mi stimula partenera, are parte de-un orgasm extrem de profund, nu e buna de nimic minute in sir, asa orgasm n-am mai vazut la niciuna cu care-am mai fost, si nici n-am mai auzit pe nimeni sa aiba asa ceva. E adevarat ca e foarte excitabila, are foarte multe orgasme si prin penetrare si prin stimulare cu limba si degetele. Cred ca ar putea rivaliza cu ce-am citit despre recordul mondial la numarul de orgasme, parca 130 intr-o ora, doar ca nu rezista la mai mult de 5, 6 unul dupa altul :lol: . Sunt eu mai norocos ca am gasit-o :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa radeti....radeti....dar este adevarat !

 

P.s. Diela, poti sa muti topicul pentru ca lumea nu e serioasa :spiteful:

 

Daca il au, nu? :lol:

Exista care nu il au ? Atunci sa schimbe barbatul ! :lol:

 

eu zic că-i numai de 5 - cum mă combaţi?

 

 

 

acuma, pe bune - ăsta se vrea un topic serios sau e aşaaa, de dorul lelii? de mutat la colţul vesel sau bla, bla?

Facem un test in direct videoroportolat ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Personal am descoperit o modalitate de a-mi stimula partenera, are parte de-un orgasm extrem de profund, nu e buna de nimic minute in sir, asa orgasm n-am mai vazut la niciuna cu care-am mai fost, si nici n-am mai auzit pe nimeni sa aiba asa ceva. E adevarat ca e foarte excitabila, are foarte multe orgasme si prin penetrare si prin stimulare cu limba si degetele. Cred ca ar putea rivaliza cu ce-am citit despre recordul mondial la numarul de orgasme, parca 130 intr-o ora, doar ca nu rezista la mai mult de 5, 6 unul dupa altul :lol: . Sunt eu mai norocos ca am gasit-o :lol:

 

Aia cu recordul mondial mi se pare... cine a stat sa i le numere? 1 orgasm la 27 de secunde? timp de ora?

Din ce zici tu - ea e norocoasa - ca te-a gasit si ca tu ai gasit modalitatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×