Sari la conținut
Forum Roportal
Gregory1992

Va mai exista Romania peste vreo 50 de ani?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut. Poate o sa vi se para cam aiurea dar eu tare ma indoiesc ca Romania o sa mai existe peste maxim 50 de ani de acum inainte deoarece:

-politicienii nostri sunt la pamant;

-tineretu nostru in mare parte e si el la pamant deoarece 90-95% din tinerii romani de azi sunt: manelisti, cocalari, pitipoance, boschetari de cartier, copii de bani gata, smecheri;

-parintii tinerilor de azi nu vor mai fi peste maxim 40 de ani;

-in Romania se promoveaza non-valorile, prostia, incompetenta, incultura.

Voi ce credeti?

Editat de Gregory1992

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu ce sa cred.Doar observ ca nici romanii nu mai vor sa exista tara asta.Ne-am saturat de ea cu totii,si unii de altii,se pare.Si s-au saturat de noi si strainii...

Nu mai vrea nimeni sa fie,si totusi este -poate ai dreptate,si vointa asta,colectiva se va materializa curand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Voi ce credeti?

In continuare refuz sa cred ca majoritatea este formata din cocalari si printese... Poate par multi pentru ca se expun si ii vezi de mai multe ori intr-o zi, dar altfel...

Consider ca Romania o va duce mai bine dupa ce va scapa de actualii politicieni (care, da, sunt la pamant) educati de comunisti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In continuare refuz sa cred ca majoritatea este formata din cocalari si printese... Poate par multi pentru ca se expun si ii vezi de mai multe ori intr-o zi, dar altfel...

Consider ca Romania o va duce mai bine dupa ce va scapa de actualii politicieni (care, da, sunt la pamant) educati de comunisti.

Cocalari nu sunt doar manelistii, ci si borfasii, aia care injura, fumeaza de mici, beau fara masura tot de mici, se duc la scoala doar ca sa-si bata joc de profesori, creaza necazuri si sa nu uitam de adeptii rappului si cei care sunt gangsta. Si pitipoance sunt toate fetele care de la 15-16 ani nu mai sunt virgine. Stiu ca o sa radeti toti de mine pentru ce urmeaza sa spun dar am 18 ani si inca sunt virgin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca o sa radeti toti de mine pentru ce urmeaza sa spun dar am 18 ani si inca sunt virgin.

Si cu ce esti mai bun ca o persoana foarte asemanatoare tie, dar ne-virgina?

 

Eu una nu sunt de acord cu definitiile tale. Ce spui tu acolo tine de prosteala adolescentei, care trece pe la 20 si ceva de ani. Bine, nu isi revin toti, dar nici 90% nu raman...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca o sa radeti toti de mine pentru ce urmeaza sa spun dar am 18 ani si inca sunt virgin.

Da,dar de ce ai tinut neaparat sa ne spui ca esti virgin pe un topic care nu are legatura cu virginitatea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da,dar de ce ai tinut neaparat sa ne spui ca esti virgin pe un topic care nu are legatura cu virginitatea?

Pai ziceam de unii care nu mai sunt virgini de pe la cel tarziu 15-16 ani dak nu de la 12-13 ani. Si vroiam sa demonstrez ca nu-s unu din ala.

 

Da,dar de ce ai tinut neaparat sa ne spui ca esti virgin pe un topic care nu are legatura cu virginitatea?

Oricum e cocalareste si pitiponteste (pitiponteste=femininul pentru cocalareste) sa te mozolesti sub 18 ani d-apai sa mai faci si sex si sa ai sub 18 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu stiu ce sa cred.Doar observ ca nici romanii nu mai vor sa exista tara asta.Ne-am saturat de ea cu totii,si unii de altii,se pare.Si s-au saturat de noi si strainii...

Nu mai vrea nimeni sa fie,si totusi este -poate ai dreptate,si vointa asta,colectiva se va materializa curand.

Eu am o mare dilema. Daca nimeni nu mai suporta Romania, oare din cauza cui n-o suporta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×