Sari la conținut
Forum Roportal
Petre1993

O mică problemă

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare. Nici nu prea știu cum să explic "mica mea problema".. Cam așa stă treaba: acum aproximativ 6 ani am cunoscut o fată din punctul meu de vedere foarte de treaba, pe atunci eram foarte buni prieteni apoi de la un timp am

Editat de Petre1993

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda. Poti sa-i demonstrezi. Este normal.

 

Din pacate problema este ca demonstratia asta o sa tina vreo trei-patru luni. Si eu cred ca si pretena ta ca dupa alea cateva luni ai sa cam uiti de ea. Din pacate e adevarat proverbul "ochii care nu se vad se uita". Las' ca ai sa gasesti alta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda. Poti sa-i demonstrezi. Este normal.

 

Din pacate problema este ca demonstratia asta o sa tina vreo trei-patru luni. Si eu cred ca si pretena ta ca dupa alea cateva luni ai sa cam uiti de ea. Din pacate e adevarat proverbul "ochii care nu se vad se uita". Las' ca ai sa gasesti alta.

 

Nu e vorba de asta, sunt cam 3 ani de cand am revenit in it, si de atunci nu am putut sa o uit.. Am mai fost cu alte fete ca e si normal ptr un baiat la varsta mea :huggles:) Dar problema e ca nu pot sa o uit.. si cu ea e la fel, crezand ca nu ma mai intereseaza persoana ei vrea să`mi demonstreze ca nu mai tine la mn zicandu`mi asta, dar se vede ca inca mai tine la mn, si..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ai putut s-o uiti dupa trei ani? :huggles: Man, e aproape nemaiintalnit

 

Sper ca nu te superi ca sunt mai cinic, eu cred ca inseamna ca n-ai intalnit alta suficient de ca lumea care sa-i ia locul pretenei in mintea ta. Sau, ma rog, in sufletul tau, ca sa fim mai romantici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-ai putut s-o uiti dupa trei ani? :huggles: Man, e aproape nemaiintalnit

 

Sper ca nu te superi ca sunt mai cinic, eu cred ca inseamna ca n-ai intalnit alta suficient de ca lumea care sa-i ia locul pretenei in mintea ta. Sau, ma rog, in sufletul tau, ca sa fim mai romantici.

 

Fete am

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista totusi o conexiune intre voi inseamna....

Se pare ca avea dreptate, ca nu vei reusi sa i fii fidel :doh:

Viata e lunga, poate alta data, daca conexiunea intre voi se va pastra, va iesi ceva...cine stie.

 

Eu v am povestit de prietenii mei care stau el in SUA, ea in Canada, si se vad in Rom 3 luni pe an.... de trei ani deja o duc asa, si mai au vreo doi....so, iubirea poate orice....muta muntii din loc, daca e :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×