Sari la conținut
Forum Roportal
PourMoi

concursul in desfasurare

Postări Recomandate

Buna :cheer:

 

dragi colegi de forum, din cate ati observat (unii dintre voi) eu nu prea am cum sa merg in excursia pe care se pare ca o voi castiga.

 

daca este esti dornic sa mergi in aceasta minunata excursie da un PM si vorbim. Raspunsul o sa il trimit si eu mai departe maine, astazi nu garantez ca mai intru pe forum.

 

va pup si o zi buna

 

(nu stiu daca am voie sa postez asta, daca nu imi cer scuze si puteti sterge topicul)

Editat de PourMoi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu curioasa: tu nu ai familie? ;) Rude, prieteni? Veri interesati?

By the way, de ce nu te poti duce? Nu ca ar fi treaba mea dar unii v-ati zbatut cam multicel si acum va plangeti ca nu puteti culege "roadele"? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca te priveste viata mea sociala :cheer:

 

cat despre mine am mai spus ca in momentul de fata nu imi permit sa investesc in excursii pt ca am alte investitii de facut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pour Moi , daca exista mai multi useri interesati de propunerea ta, dupa ce criteriu il vei alege pe fericitul castigator ?

Pe de alta parte ,userul care pleaca in excursia din Grecia cu partenerul/partenera ,trebuie sa intre in legatura cu organizatorii in cursul zilei de maine !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pour Moi , daca exista mai multi useri interesati de propunerea ta, dupa ce criteriu il vei alege pe fericitul castigator ?

Pe de alta parte ,userul care pleaca in excursia din Grecia cu partenerul/partenera ,trebuie sa intre in legatura cu organizatorii in cursul zilei de maine !

*Lux* spunea intr-0 postare anume ca ea se lupta pentra a castiga excursia pe care vrea sa o cedeze Scorpionului Rosu.

deci!!??...*Lux*..Scorpionul Rosu...!!!????...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu cred ca te priveste viata mea sociala :cheer:

Atunci trebuia sa trimiti pm la membrii vizati, draga mea, si nu sa deschizi un topic

Mi se parea mie ca vrei sa atragi atentia

 

O fi din cauza sarmalelor raw pe care le-am papat. Adica mi se pare , desigur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca ti s-au urcat la minte :cheer:. nu inteleg de ce te intereseaza ce fac eu? este un mod de a atrage atentia pt ca nimeni nu vrea sa mearga!!!! Smart ass!

 

normal ca mai intai am intrebat oamenii pe care imi doream sa ii vad bucurandu-se de excursie.

 

iar facand un topic pe tema asta e posibil ca fie cineva care chiar sa se bucure de pe urma ei decat sa nu mai mearga nimeni. nu ti se pare normal?

Editat de PourMoi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in cazul asta eu propun ca, organizatorii sa ia la cunostinta de acest fapt si sa transforme premiul : "excursie in Grecia"..intr-un premiu cu valoare financiara...adica...contravaloarea in bani.

sau ..eventual intr-un premiu in obiecte...

 

ar fi fair play din partea organizatorilor care nu au analizat toate aspectele acestui concurs..

 

sa nu mai zic ca ---premiile pentru locurile 2 si 3 nu au deocamdata nici o valoare..

nu se stie despre ce este vorba in clar..

laptop=la modul general--poate fi orice

aparat foto=la modul general--poate fi orice "stropitoare" chip...

 

in mod normal, in astfel de situatii , se fac referiri cu date tehnice si insotite de poze, a obiectelor puse in concurs.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar facand un topic pe tema asta e posibil ca fie cineva care chiar sa se bucure de pe urma ei decat sa nu mai mearga nimeni. nu ti se pare normal?

Tie nu ti se pare normal sa ti se puna intrebari daca ai deschis un topic? :cheer:

Nu vad de ce te simti "atacata"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×