Sari la conținut
Forum Roportal
ninu5

eve-online

Postări Recomandate

Pentru aceia care au timp si ceva banuti si vor sa se joace un joc de calitate maxima , cu o grafica care a luat premiul 1 , 3 ani la rand si cu un gameplay extraordinar.... recomand eve-online

Pentru aceia care ar dori sa joace eu le pot da un key de 14 zile gratuite sa vada cum este jocul....

pentru cei interesati trimite-ti un mail la ninuklninu@gmail.com

post-16903-1136458914_thumb.jpg

Editat de ninu5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

corectezama daca gresesc eve este un portal ,o gaura de vierme prin care ajungi intro alta dimensiune , unde omenirea a prsperat dar dar aceasta legatura dintre pamant si "cealata lume" sa pierdut si la fel cu civlizatia pe cealata parte,tu te plimbi prin galaxie pt a descoperi ce sa intamplat, scuzama dar nu mi se pare ca acest joc a castigat vreun premiu pt grafica ,daca nu ai vazut jocuri cu o grafica adevarata incearca splinter cell chaos theory(joc cu o super grafica)de la ubisof . Mie nu imi prea place genul!!!! (w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

are u nuts? check this link mofo : http://www.eve-online.com/community/awards.asp

si lasa-ma cu splinter cell ca ala ii deja pentru bunica.... sau na.... scuze me grandma....woooops :santa2:

 

ah si daca vezi un filmulet sau un trailer la un joc nu poti sa spui chestii despre joc ca ii aiurea sau ca nu stiu ce.....whatever...eu nu vreau sa ma cert eu doar vreau sa invit lumea sa joace un joc foarte bun... (w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de acord cu ninu 5, este un joc demential. mai mult de atat, este greu sa faci comentarii despre un joc, fie el eve sau un altul, doar din ce auzi de la un prieten care a auzit si el de la un prieten. vrei sa vii cu un feedback real, fa-o dupa ce joci, nu dupa ce citesti un articol mai stiu eu pe unde, asta poate face oricine.

 

joc eve de 9 luni si pot spune ca nu am descoperit nici un sfert din potentialul lui. ma asteapta multe surprize si nu pot decat sa ma bucur. este un joc "de cursa lunga", il recomand oricui vrea sa incerce altceva decat jocurile cu care e obisnuit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal vreau si eu sa incep sa joc eve dar am o pb nu pot face rost de joc iar de pe saitul oficial nu il pot downloda-am restrictie la 100Mb-ma puteti ajuta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...ma puteti ajuta?

 

am pus ultima varianta pe care o aveam (3900) la noi pe ftp, ia-o si tu de acolo:

EVE-online_v3900.zip

daca nu poti si esti din bucuresti, da-mi un pm si ti-o aduc pe un cd.

 

cheers!

Editat de koon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nop nu mere damn admin :spiteful: alta posibilitate? -nus din buc s din ct

 

Intamplarea face sa am un drum catre Constanta weekendul asta sau urmatorul (azi decid cand). Scriu un cd si-ti aduc. Da-mi un nr de tel la care te gasesc, eventual da-mi un sms la 0746-12.12.22, nu stiu daca ma mai loghez azi si daca vin maine nu-l vad daca mi-l dai pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×