Sari la conținut
Forum Roportal
Lighty

posting a problem!

Postări Recomandate

i've got a problem...nu stiu daca numai mie sau si la ceilalti useri, dar nu imi apare butonul de EDIT!!! sper sa nu fie ceva permanent...va dati seama cat spam se va face?? :doh: :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie ,defapt imi apare doar dupa ce am scris mesajul si in urmatoarele minut..,dar daca doresc sa editez a 2 zi sau peste cateva ore nu mai imi pare butonul de editare

so...light kun your not alone :tongue:

Editat de aiCuraj

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici mie nu'mi apare!!daca doresc sa editez dupa cateva ore,dar eu crede'am ca asa este forumul,daca nu editezi atunci mai tarziu nu poti,stiam ca doar moderatori au voie si putere :tongue: sa editeze la orice ora vor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si mie ,defapt imi apare doar dupa ce am scris mesajul si in urmatoarele minut..,dar daca doresc sa editez a 2 zi sau peste cateva ore nu mai imi pare butonul de editare

so...light kun your not alone

mie nici atat nu-mi apare..*sob*...nu am mai incercat dar daca am uitat sa zic cv si vreau sa adaug peste cateva zile intr-un post, nu pot?? :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oh, come on ppl, nici chiar asa nu se poate, faceti ceva!!

Edit: butonul asta imi apare f.putin timp...de ce nu puteti sa-l bagati sa stea acolo mereu??sau e ceva de la setarile personale....lamuriti-ma si pe mine...

Editat de Light_kun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la intrebarea aceasta ar trebui sa raspunda cineva cu functie :doh: :tongue:,de exemplu roportal :lol:...sau moderatorii :lol:,noi degeaba ne tot dam cu parerea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la intrebarea aceasta ar trebui sa raspunda cineva cu functie ,de exemplu roportal ...sau moderatorii ,noi degeaba ne tot dam cu parerea

i know, i know, asta era si ideea :tongue: poate ma baga cineva in seama....ROPORTAAAAAAAAAAL!!!!!!or someone...I NEED A LITTLE HEELP HEREE!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu exact cum a setat roportal functia de editare a mesajelor proprii, dar eu in forumul pe care il detin am setat in asa fel incat userii sa isi poata edita propriile mesaje in maxim 24 de ore de la postarea lor. Si asta deoarece exista unii care posteaza lucruri chiar interesante la un moment dat si apoi, din diverse motive, se apuca sa isi stearga complet un topic si astfel nu se mai intelege nimic. Cred ca e asta e metoda cea mai buna, ca userul sa isi poata edita postul cateva ore maxim, la urma urmei faci asta doar daca ai gresit gramatical sau anumite date, nu ? Pentru restul problemelor sunt moderatorii. Parerea mea . Acum conteaza cel mai mult ce va spune roportal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×