Sari la conținut
Forum Roportal
LariMaria

Greata de sex...?

Postări Recomandate

Prietena mea cea mai buna si-a inceput viata sexuala de putin timp. Noi discutam de toate si inainte imi spunea ce fantezii are, cu cine ar vrea, cum, etc, ...glume de-astea intre fete. Cert e ca eu o ascultam si dupa cat de des aducea vorba de sex, ma miram ca n-o face odata cu oricine, mai ales ca avea deja 21 ani si e o fata f draguta. Ea zicea insa ca nu poate s-o faca numai asa , sa scape, si vroia sa se indragosteasca putin. (adevarul e ca pana la varsta asta, toti prietenii ei au fost niste dobitoci)

Oricum, ma gandeam ca im momentul cand o sa inceapa, o sa ajunga o nimfomana sau cam asa ceva, pt ca numai la sex ii statea gandul.

 

In sfarsit, a cunoscut un tip f dragut, de care s-a indragostit f tare, prima dragoste. O iubeste si el..., ce mai, toate roz cu floricele :D

 

Au facut sex...., si acum e problema:

 

amica mea a vazut ca nu-i place... :think:

 

a zis ca e disperata, dar i-e greata de sperma si alte lichide ce provin de la penisul lui, ca ii vine sa vomeze cand vede ca e patata patura cu o chestie ce se intinde :doh: sau , daca lui i se prelinge putin lichid de-ala de dinainte de ejaculare in timpul preludiului, cativa stropi si ea-i vede pe varful lui, i se taie tot cheful, adica-i moare instantaneu ^_^

 

mai mult, tipul vrea sex oral, ca el nu are inhibitii in pat, si imi zicea ca inainte, o sa-l bage in vana si o sa i-o spele de-o s-o beleasca :) ^_^

 

 

acu... eu ce sa-i zic???

cum s-o ajut? ca nu-s doctor in materie... :lol2:

 

dar serios va rog, eu chiar nu stiu ce sa-i zic....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune-i sa inchida ochii si sa-si puna un cleste la nas.

Si spune-i sa se gandeasca la ceva frumos.

Si mai spune-i sa puna niste frisca pe puţă. Poate aşa ii dispare greaţa :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai mult, tipul vrea sex oral, ca el nu are inhibitii in pat, si imi zicea ca inainte, o sa-l bage in vana si o sa i-o spele de-o s-o beleasca :cheer: :roll:

 

 

whaaaaaaaaaaaaaat??? :think: :doh: :lol2: :) ^_^ ^_^ :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un profesor de liceu ne-a zis o vorba mare: "Prima limba e mai grea." :think:

Acest lucru se aplica si in cazul amicei tale. Se va obisnui ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iar o poveste cu "amici"?

zi, măi, că de tine-i vorba şi gata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce nu si el, daca tot n-are inhibitii? sa-i dea fetei exemplu demn si placut de urmat.

 

 

uite ca la asta nu m-am gandit, o sa-i zic sa-l puna sa-si guste putza sa vada daca-i place

 

desi, poate ca tipul o s-o faca fara probleme si atunci ea a incurcat-o :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

omg!!!

 

nu fataaaaaaaa, am zs sa-nceapa el, sa-i faca el ei sex oral pana lesina, ca sa vada ce placut e si p-orma sa ceara si el.

Editat de DidaJames

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×