Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
fotograf

Vrei sa fii fotomodel?

Recommended Posts

Fotograf, caut modele feminine in Bucuresti. Ai incredere in tine si esti fotogenica? Demonstreaz-o! Detalii la foto.special@gmail.com

frumos ar fi sa vada si fotomodelele de ce e in stare "fotograf"-ul inainte sa se inghesuie sa demostreze ceva... biggrin.gif

parerea mea!

frumos ar fi sa vada si fotomodelele de ce e in stare "fotograf"-ul inainte sa se inghesuie sa demostreze ceva... biggrin.gif

parerea mea!

Bine spus. :tongue:

Cine e amatoare poate cere mai multe informatii si inclusiv un portofoliu de fotografii...

Dar de curiozitate, daca fotograful nu e in stare de nimic ce risca modelul? Probabil nu o sa mai existe si o a doua sedinta, atata tot...

Iar daca nu risti nici nu castigi.

Cine e amatoare poate cere mai multe informatii si inclusiv un portofoliu de fotografii...

Dar de curiozitate, daca fotograful nu e in stare de nimic ce risca modelul? Probabil nu o sa mai existe si o a doua sedinta, atata tot...

Iar daca nu risti nici nu castigi.

Sa sti ca sunt multi pacalici pe internetul asta mare. N-avem de unde sti ca nu esti si tu printre ei. Fapte, nu vorbe :tongue:

mey CasaNova

Si iti dadui tu cu parerea ca om detine noi super femei , a?

glumeam meyyyy

si ce fel de motografii pana la urma stii sa faci ... dinalea cu gagici pe motoare :doh: :tongue: vreau si io o copie :lol:

la toate :lol:

Edited by Joanna

fara suparare...dar de cand isi cauta fotografii modelele pe forumuri? nu mai exista agentii de fotomodele?

intreb si eu...

Da, pai am vorbit cu vecina care imi bate in teava. Mi-a zis ca vrea sa isi reinceapa viata la 60 de ani se poate sa o ajuti cu o sedinta... a mai zis ca face orice numai s-o faci si pe ea modeala.

ce sa faca si romanu`...

fotomodele ne trebuie noua ca`n rest avem de toate nu`i bai!

Te bagi,sor`meo,te bagi?hai ca esti frumoasa arza-te-ar focul! :tongue: :doh:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this