Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

este capabil un barbat sa strabata 500 km doar pt o partida de sex?sau la mijlok sunt si alte motive...ce credeti?mi-a zis ca vrea sa ne reintalnim supa 6 ani in care am trait separat, in orase diferite, acum vrea sa ma revada,si imi aduce in discutie sexul, in spirit de gluma...insista mult ca vrea sa ma vada, vorbeste cu mine numai despre sex,nu asculta nimik,stie ca l-am iubit enorm dar niciodata nu m-a avut....acum imi zice ca mereu si-a dorit sa ma aiba si ca ma vrea si ca vine sa ma revada...ce parere aveti?ar fi un om capabil sa strabata un drum lung pt o partida de sex...el fiid un barbat care arata f bine si ar avea 100 femei pe noapte daca ar vrea...deci nu duce lipsa de asta...dar totusi nu da inapoi..e convins ca vrea sa vina,i-am zis ca daca vine pt sex sa nu mai vina si o intoarce zice ca nu stiu de glume dupa care iar incepe...offffff...ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vrea sa vada cum e cu tine. nu-i pasa ca l-ai iubit mult.

si daca zici ca-i asa de frumos, el vrea sa te puna si pe tine pe un loc in topul cuceririlor care au trecut prin patul lui. asa ca...

Editat de Etherial

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vrea sa vada cum e cu tine. nu-i pasa ca l-ai iubit mult.

si daca zici ca-i asa de frumos, el vrea sa te puna si pe tine pe un loc in topul cuceririlor care au trecut prin patul lui. asa ca...

 

Pai...nu stia ca l-am iubit asa..a aflat a ramas masca...a zis ca i se pare super...bine raportandu-se la faptul ca eram copii ...isi arata foarte greau latura umana..adik se ascunde...nu stiu...am vb cu el si lucruri mai gingase firave sensibile sa vad cum reactioneaza si afost ok...imi zice mereu ca aparentele inseala cand eu ii zic ca e dur sau ca e dintr-o bucata..dar imi spune mereu un lucru:"stii cu ce ai gresit tu...ca te-a facut mama ta prea frumoasa"..asta imi zice mereu cand vb cu el...nu sh ce sa mai cred...de fiecare data cand sunt convinsa ca vrea doar sex si ca nu se merita sa ma mai agit...face ceva sau zice ceva si iar imi pun semne de intrebare...faza e ca i-am zis..ca nu sunt genul de femeie cu care este el obisnuit...si mi-a zis...ca stie asta,si ca nu ii plac femeile usoare...apoi o da iar in sex...ca ce fund am si d-astea...dupa care eu ma enervez si el o lasa moale...deci ceva de genu ca sa intelegi...se joaca cu mintea mea vede ca ma consum si ca ma stresez si ca n-as accepta ca sa fiu folosita ca o jucarie...stiind asta ma intzeapa des...parca simt ca ii face placere...si daca ii zic sa nu vina..nu accepta asta...deja totul e stabilit dupa el...in fine...posibil sa ai mare dreptate ms oricum f mult de parere...sincer iti multumesc!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai....nu te mai obosi sa te gandesti la asta. intrebarea e in felul urmator: tu vrei sa faci sex cu el ? Daca nu, nu te mai atrage sau nu te intereseaza, lasa-l in pace si nu-l mai baga in seama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista o singura cale ca sa afli ce vrea - sa te vezi cu el. Ce-ai de pierdut? Oricum nu te poate obliga sa faci nimic din ceea ce tu nu vrei sa faci. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ti mai face "n" idei preconcepute legate de intalnirea asta. E o intalnire, nimic mai mult, daca pleci de acasa cu ideea ca "e musai sa fac asta" sau "e musai sa nu fac asta" strici totul. Lasa lucrurile sa mearga de la sine, nu mai forta nimic. Bafta ! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai....nu te mai obosi sa te gandesti la asta. intrebarea e in felul urmator: tu vrei sa faci sex cu el ? Daca nu, nu te mai atrage sau nu te intereseaza, lasa-l in pace si nu-l mai baga in seama

 

 

 

Bine punctat..nu vreau sa fac sex cu el...a insemnat f mult pt mine...am fost indrag de el..stii u prima dragoste ...in fine...iti dai seama ca nu vreau sa fiu o alta care si-o trage cu el ...eu as vrea sa ma intalnesc cu el sa vb sa ne aminitm sa vad cum e el ca om...nu sh mai bine zis...sa ma vad cu el si sa ii arat ce a pierdut poate...sau poate chiar sperand ca as putea sa am o relatie cu el..niciodata nu mi-a iesit din minte ...nu am reusit sa il sterg de tot...si de asta ma agit ;) si e si mai frustrant sa stiu ca omul care a fost si este prezent in mintea mea...sa ma vrea doar pt o noapte cand cred ca eu ca as avea multe de oferit..

oricum cred ca ma voi vedea cu el...il fac sa vina de la 500 km distanta...si nu voi face sex cu el pot sa si mor...sa vad atunci ce face...daca scap vie de acolo...o sa te anunt:)))sper sa fie bine;) ms frumos pt tot...:*:*:*

 

Exista o singura cale ca sa afli ce vrea - sa te vezi cu el. Ce-ai de pierdut? Oricum nu te poate obliga sa faci nimic din ceea ce tu nu vrei sa faci. ;)

 

 

La asta m-am gandit si eu;)sa stii si asa voi face ..sa vina 500 km si sa plece cum a venit;)eu ma voi purta normal ca si cum nu as sti nimik ...in caz de avansuri peste masura o sa aplanez totul cu diplomatie...ms frumos de sfat...sunteti niste scumpi cu totiii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

of....e alegerea ta daca vrei sa te intalnesti cu el sa-i arati ce a pierdut. dar ai grija sa nu se ajunga si la sex. si de obicei asa se intampla. (o spun din proprie experienta).

take care ! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e clar ! nu-l intereseaza sa stea de vorba cu tine. are un tel: acela de a face sex cu tine. Doar sex.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-ti mai face "n" idei preconcepute legate de intalnirea asta. E o intalnire, nimic mai mult, daca pleci de acasa cu ideea ca "e musai sa fac asta" sau "e musai sa nu fac asta" strici totul. Lasa lucrurile sa mearga de la sine, nu mai forta nimic. Bafta ! ;)

 

Am stat 6 luni cu el...il iubeam era totul pt mine...zi de zi ma stresa cu sexul..si pt mine nu era un stres era o dorinta pt ca il iubeam dar...URASC SA FIU FOLOSITA DREPT JUCARIE SEXUALA! nu am facut sex cu el....si a trecut timp de atunci..acum e altceva..crezi ca as putea ceda asa daca nu am cedat atunci cand eram extrem de vulnerabila?oricum inteleg ce vrei sa zici...si ai mare dreptate cu toate astea trebuie sa fiu pregatita si sa nu ma las...asta este LEGE...dac ajung sa fac sex si apoi imi face pa din mers cred ca mor si nu vreau asta...in plus nu imi place sa pierd asta e marele meu defect si pun extrem de mare pret pe respect indiferent de persoana..ofer respect si totodata cer acelasi lucru...oricum ms frumos:*

 

Nu-ti mai face "n" idei preconcepute legate de intalnirea asta. E o intalnire, nimic mai mult, daca pleci de acasa cu ideea ca "e musai sa fac asta" sau "e musai sa nu fac asta" strici totul. Lasa lucrurile sa mearga de la sine, nu mai forta nimic. Bafta ! ;)

 

ai dreptate...aici gresesc..imi fac mii de idei..mi-e si teama putin:D...nu sh de ce..dar imi este..si totodata parca simt ca vreau sa ma si razbun pe el...candva m-a facut sa urasc viata acum vine iar si incepe cu ale lui...e frustrant.

 

 

este capabil un barbat sa strabata 500 km doar pt o partida de sex?sau la mijlok sunt si alte motive...ce credeti?mi-a zis ca vrea sa ne reintalnim supa 6 ani in care am trait separat, in orase diferite, acum vrea sa ma revada,si imi aduce in discutie sexul, in spirit de gluma...insista mult ca vrea sa ma vada, vorbeste cu mine numai despre sex,nu asculta nimik,stie ca l-am iubit enorm dar niciodata nu m-a avut....acum imi zice ca mereu si-a dorit sa ma aiba si ca ma vrea si ca vine sa ma revada...ce parere aveti?ar fi un om capabil sa strabata un drum lung pt o partida de sex...el fiid un barbat care arata f bine si ar avea 100 femei pe noapte daca ar vrea...deci nu duce lipsa de asta...dar totusi nu da inapoi..e convins ca vrea sa vina,i-am zis ca daca vine pt sex sa nu mai vina si o intoarce zice ca nu stiu de glume dupa care iar incepe...offffff...ce credeti?

 

 

 

mai nou cica..toata treaba asta e un sacrificiu pt el ...pt ca e f ocupat si nu isi permite sa plece din orash de la el dar o face pt mine:))..credeti ca incearca sa ma faca sa ma simt obligata sa ii fac pe plac?se victimizeaza cumva?nu mai inteleg nimik..sunt in ceatza...o iau pe toate partile si nu ii dau de capat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×