Sari la conținut
Forum Roportal
Leonking

Intrebare pentru organizatori (topic pentru concurs)

Postări Recomandate

Domnilor,

 

cum credeti ca ar fi mai bine:

 

sa solicitam niste sponsorizari pentru restul de 10 - 14 locuri din clasament pentru a-i lua la ARSENAL

sau

sa supralicitam cu posturile, topicurile, vizionarile pentru a creste si mai mult ratingul

 

(precizez ca nu aplic sistemul comunist: fiecare dupa puteri, fiecaruia dupa nevoi, dar mi se pare de apreciat ca mai sunt si membri care si-au dorit sa vina cu noi, dar nu au avut tot timpul necesar sa puncteze... sau inspiratia sa aleaga topicurile...

si nu cred ca aceste trasaturi ar fi definitorii pentru membrii respectivi, deci nu mi-ar placea sa ramana pe dinafara...)

 

 

asadar, avand in vedere ca din cei 44 membri inscrisi in concurs cam 10 ar fi cu locuri asigurate, iar unii nu ar merge chiar daca vor fi calificati, propun sa se gaseasca o solutie de suplimentare a locurilor pentru toti participantii, sa fim un fel de daciada... (cine stie cunoaste)

 

 

eu pot subscrie la orice forma de suport...

poate nu sunt singurul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt de acord..

adresez aceiaisi intrebare.

 

si mai mult decat atat...

asteptam un raspuns ferm..

nu telefonul fara fir...

Editat de NABOO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt de acord..

adresez aceiaisi intrebare.

 

si mai mult decat atat...

asteptam un raspuns ferm..

nu telefonul fara fir...

 

si tie sa-ti raspund? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asadar, avand in vedere ca din cei 44 membri inscrisi in concurs cam 10 ar fi cu locuri asigurate, iar unii nu ar merge chiar daca vor fi calificati, propun sa se gaseasca o solutie de suplimentare a locurilor pentru toti participantii, sa fim un fel de daciada... (cine stie cunoaste)

 

Si nu ar cam ramane mai putini de 30? Ca puncte pentru 30 de locuri, se fac.

NU scriu in calitate de organizator! Nici macar in calitate de moderator. Intreb si eu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si nu ar cam ramane mai putini de 30? Ca puncte pentru 30 de locuri, se fac.

NU scriu in calitate de organizator! Nici macar in calitate de moderator. Intreb si eu...

 

daca macar unul va fi peste 30, n-ar fi pacat sa nu-l luam?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×