Sari la conținut
Forum Roportal
Brabiutza

Lumea asta..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O da, lumea asta, ce rea e, ce sa facem ce sa facem, mai bine ne ducem in munti sau paduri, poate scapam de oamenii astia rai. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu fac ce zici tu, nu mai sta cu asa oameni, a stai asa sunt mult prea multi, asta e, schimba societatea si nu o sa mai fie asa.

P.s. daca era o lume perfecta, inseamna ca era o lume moarta, viata inseamna evolutie, cand evolutia nu va mai fi atunci se va ajunge la perfectiune, dar nu va mai fi viata, e moarte.

Pana la urma, ce va pasa asa mult parerile altora?

Editat de Ninja2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e o lume buna? e o lume perfecta? de ce femeile cand sunt curve sunt pretuite mai mult si barbatii cand sunt porci sunt adorati ca niste zei?

de ce baietii buni sunt incoronati si fetele bune tratate ca sclave?

 

de ce cand esti bun esti luat de fraier si cand esti perves esti CEL MAI TARE, CEL MAI SMECHER

 

de ce exista mereu un bou si o belea?

Editat de Brabiutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce patisi vrabiuta?

 

am citit prima postare din topicul cat merita o femeie dragostea bla bla si m-am enervat

 

eu nu am avut niciodata un prieten care sa faca atatea pentru mine si de ce sa mint.. m-am ofticat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e asa Brabiutza, nu te teme... asa credeam si eu, ca tine...acum sunt mai mare si stii ce vad? prietenele mele cuminti sunt fericite, si corvetele sunt vai mama lor: singure, pe trecute, si distruse psihic...

 

Nu te teme Brabiutza, are sa fie bine, trebuie rabdare si nervi de fier, dar are sa fie bine

 

da te doare sa fi data la o parte pentru corvette..

te doare cand vezi ca atunci cand esti bun esti calcat in picioare

eu nu merit o floare?

eu nu merit un zambet?

mie ce-mi lipseste?

trebuie doar sa ofer si sa tac fara sa cer nimic in schimb? pe cand corvettele doar pocnesc din degete si au orice, sa nu mai zic ca mai apoi ii si calca in picioare pe cei care le-au oferit atatea si prostii mai si plang dupa ele si se dau in ceasul mortii flyerii

Editat de Brabiutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii aceia sunt atrasi de tiparele astea, ce vrei? asa e invatat prostul asa face, nu gandeste, eu as sta departe de astia.

Se aplica si la femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×