Sari la conținut
Forum Roportal
brigittealitta

unde ati fost de craciun,revelion?

Postări Recomandate

Eu am fost la o petrecere, la un amic. A fost foarte frumos, m-am distrat de minune. :smartass:

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe mine m-a costat 15 lei noi - ca atat am pus fiecare ca sa luam mancare, bautura.. si mancare :D plus.. bluzita sa zicem.

ne-am desfasurat acasa la o prietena din grup.. si fu dragut. imi vine si acu sa-l capacesc pe cel ce s-a autoproclamat dj pentru ca (in a mea opinie) a distrus majoritatea serii prin tampeniile pe care le-a pus. dar momentele de "headbanging" cu pretenele m-au facut sa uit de ... asta. si am ramas cu o fantastica durere de gat - suplimentata de mine in dimineata de dupa - care ma duce cu gandul la momentele dragute :smartass:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am fost la cineva acasa, ma ajuns vreo 65 de lei(nepunand la socoteala banii pt haine) toate bune si frumoase dar multe parti rele:1)multi manelisti si 2)ori a innebunit lumea ori m-am dus eu de rapa...ce sa zic a fost o combinatie de Lacrimi de iubire,Din dragoste,Surprize surprize,Iarta-ma si Tradati in dragoste asa ca sa speram ca la anu sa fi mai bine.:smartass:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai de Craciun am fost acasa....nu prea vad sa fac sarbatorile de caraciun in alta parte, iar revelionul a fost la cineva acasa...nu prea cunosteam lumea dar a fost frumos...ca eram cu prietenul si mi-a placut :tongue: :doh:

Editat de sweety_girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de craciun la mine si la el..doar noi la film ...de revelion am fost eu , el si prietna mea la el..am vazut un foc frumos de artificii, ne-am distrat ca ne-am fcaut noi mancare..nu am cheltuit multi bani dar a fost simplu si placut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in cercul meu de prieteni avem o "traditie" > seara de 24 o petrecem cu familia, iar cea de 25 cu prietenii. de obicei iesim undeva in oras la un vin fiert. :doh:

iar revelionul tot cu prietenii..ori la munte , ori in oras la un chef. anul asta am fost la chef. si bineinteles ca in noaptea 1-2 ianuarie mai urmeaza un chef. :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

revelionul...off..putea sa mai stea si el vreo 2 zile totusi..

am fost la munte,mai sus de Gura Teghi vreo 60 de km (pe un drum forestier)..a fost de departe aventura vietii mele.am avut de toate: zapada,peisaje,caprioare,senzatii tari,foc de tabara,mancare,bautura,muzica buna,o gasca super si cel mai important..o companie pe masura.cu frigul ne-am impacat mai greu dar pentru mine a fost cel mai reusit revelion de pana acum..si unde mai pui ca nu m-am costat decat 1 milion si jumatate...

eh..unde esti tu mama?! :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai si de Craciun si de Revelion am fost la chef.....nu m-au costat mult, 60 de lei amandoua. A fost super. Am ras, am dansat, cu prietenii si m-am simtit foarte bine, chiar daca s-au pus manele la greu. :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×