Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt intr-o situatie dificila.am fost colegi de clasa pana in a 5-a iar acum m-am indragostit de ea.iar ea nu vrea sa stea cu mn pt ca am fost colegi si nu vede in mine o relatie de lunga durata.avem 20 de ani amandoi si gandim destul de matur.si problema este ca si altii din aceeasi cls au venit cu asemenea propuneri.dar eu simt ceva mai mult pt ea.imi place de mor....ce sa fac?nu vrea sub nici o forma sa fie cu mn.mi-a spus sa inchei sub asta pt totdeauna si sa ramanem prieteni buni.naaa situatie.m-a luat capul.m-a ajutat intr-o situatie dificila.e geloasa cand ma vede in preajma altora si incearca sa ma faca si pe mn gelos in fata prietenilor.dar cu toate astea nici macar un sarut nu m-a lasat sa ii dau.si am avut nenumarate momente cand se putea si mai mult de atat.numai la ea ma gandesc si nu stiu ce sa fac...offffffffffffffffff :search: astept sfaturi utile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau fa-o geloasa.Cum?Simplu.Fii indiferent,dar nu badaran.Adica sa fii ce vrea ea...un amic.Eventual ai grija sa afle cum ca ti-ar placea de alta.Atunci vei vedea ce si cum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uneori trebuie sa accepti realitatea....nu vei avea niciodata ce doresti....sau daca vei avea vei uita de ce ti-ai dorit si o sa-ti doresti altceva...si tot asa....:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o poveste romantica :P

si ce sfaturi badarane

 

Pai matusa mea si cu sotul ei au fost impreuna in aceeasi clasa din clasa I. Ei nu-i placea de el, doar la facultate cand a vazut probabil ca se poate si mai rau, a inceput sa se mai uite si la el.

 

Depinde de fiecare..

Editat de Athmy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt intr-o situatie dificila.am fost colegi de clasa pana in a 5-a iar acum m-am indragostit de ea.iar ea nu vrea sa stea cu mn pt ca am fost colegi si nu vede in mine o relatie de lunga durata.avem 20 de ani amandoi si gandim destul de matur.si problema este ca si altii din aceeasi cls au venit cu asemenea propuneri.dar eu simt ceva mai mult pt ea.imi place de mor....ce sa fac?nu vrea sub nici o forma sa fie cu mn.mi-a spus sa inchei sub asta pt totdeauna si sa ramanem prieteni buni.naaa situatie.m-a luat capul.m-a ajutat intr-o situatie dificila.e geloasa cand ma vede in preajma altora si incearca sa ma faca si pe mn gelos in fata prietenilor.dar cu toate astea nici macar un sarut nu m-a lasat sa ii dau.si am avut nenumarate momente cand se putea si mai mult de atat.numai la ea ma gandesc si nu stiu ce sa fac...offffffffffffffffff :P astept sfaturi utile

 

cupleaza-te cu o colega mai trasnita si apoi te duci la ea pt sfaturi, doar ti-a zis ca vrea sa fiti amici si atit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E o poveste romantica :P

si ce sfaturi badarane

Si unde'i povestea aia romantica ? Un baiat iubeste o fata, fata nu'l vrea , asta'i romantismu' ?!

 

 

 

 

 

astept sfaturi utile

 

Adevarat, dragostea nu are logica, ea doar exista .

 

Sfaturi ? Doar tu stii raspunsul la intrebarea asta , raspunsul se afl in tine . :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sfaturi ? Doar tu stii raspunsul la intrebarea asta , raspunsul se afl in tine . :kiss:

cu asta l-ai bagat in ceata :P

 

el vrea sfaturi practice

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si unde'i povestea aia romantica ? Un baiat iubeste o fata, fata nu'l vrea , asta'i romantismu' ?!

tu nu stii cate tembelenovele d'astea romantice sunt la TV :blink:

 

Daca fata te-a refuzat, e clar ca nu te vrea. Mergi mai departe...altii trec peste divorturi; o sa-ti revii si tu dupa o pasiune...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×