Sari la conținut
Forum Roportal
18tillIdie

Fa portretul celui de deasupra ta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu voi cum stati cu asta, dar eu de multe ori m-am surprins compunandu-mi mental o imagine a unei persoane careia ii auzisem doar vocea, ba chiar si persoanelor despre care mi se povestea...Chiar si aici pe forum de multe ori imi inchipuiam cum arata un forumist sau altul...

Exemplific: pe Saharian mi-l inchipui drept un tip destul de robust, nu gras, dar puternic, usor grizonat si cu un inceput de chelie; pe PourMoi mi-o inchipui o tipa tinerica,subtirica, nu foarte frumoasa dar draguta,placuta, par saten sau bruneta...mai putin,cu ochi caprui, presupun ca poarta ochelari ( sau are nevoie de ei cateodata)...

Ma gandeam ce bine ne-am putea distra la Arsenal avand aceste portrete mentale si comparandu-le cu realitatea :search:

Va invit deci la joc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stii cum arata omuletul gopo?

cam asa mi te-nchipui!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stii cum arata omuletul gopo?

cam asa mi te-nchipui!

 

Da...nu ma surprinde :search: ...dar sunt convins ca imaaginatia ta poate mult mai mult de atat ! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da...nu ma surprinde :search: ...dar sunt convins ca imaaginatia ta poate mult mai mult de atat ! ;)

nu vreau acum sa intru in amanunte-aveam o imagine(reprezentare) destul de clara a ta dar nu stiu ce naiba nu pot acum sa o descriu-revin,promit!

 

Pe 18tillIdie

180, fit, saten, ochi deschis, ten deschis, in jura de 40.

nu...pana in 170-174cm...pare la 25 de ani,desi s-ar putea sa fie la 40;brunet,slab

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este o scumpa si o draguta. Cred ca-i place sa citeasca. Este puternica deoarece este nascuta la munte. Ochii de culoare inchisa. Parul drept. Poarta de obicei cercei lungi. Este subtirica si zvelta. Are multi prieteni caci este comunicativa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este o scumpa si o draguta. Cred ca-i place sa citeasca. Este puternica deoarece este nascuta la munte. Ochii de culoare inchisa. Parul drept. Poarta de obicei cercei lungi. Este subtirica si zvelta. Are multi prieteni caci este comunicativa.

 

mersi :search:

le-ai nimerit,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×