Sari la conținut
Forum Roportal
Gabbyyy

Vanzare Computer...

Postări Recomandate

Cat face acest computer...?

AMD Duron 850MHZ, CD-ROM 40x TEAC, MB EAGLETEAC, CPU DURON 850MHZ, 128MB RAM, HDD 20GB NIKIMI QUANTUM, FDD 1.4MB TEAC, SB ON BOARD + VC ON BOARD, FAX MODEM ON BOARD, MONITOR 15" DIGITAL, IMPRIMANTA CANON S300, BOXE, TASTATURA, MOUSE

 

-este cumparat de nou de 2 ani si ceva... :smartass: ... merge super bine pt configuratia lui, nu am avut probleme majore cu el... sistem operare Windows XP SP2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai de ce sa nu reusesc sa il vand?? nu o fi el cine stie ce dar e bun pt un incepator sau pt contabilitate...ceva d`astea...

eu am intrebat aici ca sa vad cat sa cer pe el... sper sa primesc raspunsuri obiective... ca de alea subiective sunt satul... (am mai intalnit pe unde am mai intrebat raspunsuri la misto... crezand ca poate probabil vor scoate un pret bun pt ei.. deah... :smartass: ) ...dar totusi sunt constient ca nu valoreaza f mult.. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa nu ma intelegi gresit..nu am zis cu rautate..am zis doar ca o sa il vinzi greu..pt ca si eu am avut duron la 900 si nu am avut la cine sa il vand noroc de o ruda..:smartass:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca il dau pe componente nu iau mai mult?

de ex monitorul cat ar face

sau imprimanta??

hdd, ram, etc... :smartass:

 

...pt 1 mil il tin yo asa prin balcon.. si nu`l dau..

Editat de GabyCtn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Merge in 3 mil desi ai gasit hdd fix Nikimi ! Uf ! Astea sunt Quantumuri defecte reasamblate din bucati si vandute ca atare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai intai zi cat oferi pe el ... sa vedem daca mai are rost sa discutam despre cum ti`l livrez (w00t)

(evenual PM)

Editat de GabyCtn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×