Sari la conținut
Forum Roportal
Jugulator

Cum arata desktopul tau?

Postări Recomandate

Cu ocazia inceperii acestui topic numai bine mi-am facut putina ordine. Mentionez ca de obicei ascund toate icoanele de pe desktop, fiindca scurtaturile mi le pun in toolbar la file manager (Total Commander pe desktop/Windows XP, UnrealCommander pe laptop/Windows 7) si nu am nevoie absolut deloc de mizerie pe wallpaper. :)

 

post-93690-1281290407_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Tina: nice & clean, I like it! N-am cuvinte sa exprim cit de mult urasc chestiile pe desktop! :)

@mica_curioasa: daca cumva folosesti un soft pentru a schimba imaginile la intervale regulate, vezi ca papa si ala ceva resurse... si chiar nu le vad rostul softurilor de genul asta, atita vreme cit desktopul respectiv nu e expus in vreo vitrina sau ceva de genul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@mica_curioasa: daca cumva folosesti un soft pentru a schimba imaginile la intervale regulate, vezi ca papa si ala ceva resurse... si chiar nu le vad rostul softurilor de genul asta, atita vreme cit desktopul respectiv nu e expus in vreo vitrina sau ceva de genul asta.

Da, stiu ca papa, dar nu fac cine stie ce minuni cu el ca sa ma afecteze asta.

Intr-adevar, nu l-am expus in vitrina, dar iubesc fotografia si ma delectez cu mii de fotografii de peste tot din lume. Acuma, depinde de ceea ce are fiecare nevoie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@Naeema: frumos, frumos. Ratusca sau Windows tunat? :good:

Ce e Ratusca sau Windows turnat? Nu cunosc denumirile. Folosesc Windows 7 cumparat,daca la asta te referi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce e Ratusca sau Windows turnat? Nu cunosc denumirile. Folosesc Windows 7 cumparat,daca la asta te referi.

Mac OS > mac-mac > ratusca

Windows tunat > Windows cu un soft de modificare a interfetei, gen Stardock Winblinds sau Aston Shell

 

Din ce vad eu, ceva i-ai facut lui Windows 7 ala al tau de arata asa. Ce? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×