Jump to content
Forum Roportal
GrlPlayBoy

Pistrui pe fund

Rate this topic

Recommended Posts

Buna ..nici nu stiu cum sa incep ..mi-e si rusine sa spun..am o problema....am pistrui pe fund :drunk:( vreau sa scap urgent ..ce pot face? nu am mai auzit pe nimeni sa aiba am cautat si pe diferite site-uri nu am gasit nimic :blink: ii urasc ! :cheer: cand merg la plaja si vad fete cum poarta tanga ma oftic.vreau si eu :roll:(

Buna ..nici nu stiu cum sa incep ..mi-e si rusine sa spun..am o problema....am pistrui pe fund :roll:( vreau sa scap urgent ..ce pot face? nu am mai auzit pe nimeni sa aiba am cautat si pe diferite site-uri nu am gasit nimic :doh: ii urasc ! 8) cand merg la plaja si vad fete cum poarta tanga ma oftic.vreau si eu ;)(

Solutia ar fi ca si la fatza: daca te inrosesti, nu se mai vad pistruii. Valabil si la fund.

• Upvote 1

Buna ..nici nu stiu cum sa incep ..mi-e si rusine sa spun..am o problema....am pistrui pe fund :roll:( vreau sa scap urgent ..ce pot face? nu am mai auzit pe nimeni sa aiba am cautat si pe diferite site-uri nu am gasit nimic :doh: ii urasc ! 8) cand merg la plaja si vad fete cum poarta tanga ma oftic.vreau si eu ;)(

Cred ca poti scapa de ei ca si de pistruii de pe fata. Erau si tratamente naturiste pentru asta, cu patrunjel parca, cauta intr-o carte sau pe net. Succes

Buna ..nici nu stiu cum sa incep ..mi-e si rusine sa spun..am o problema....am pistrui pe fund 8)( vreau sa scap urgent ..ce pot face? nu am mai auzit pe nimeni sa aiba am cautat si pe diferite site-uri nu am gasit nimic ;) ii urasc ! :lol: cand merg la plaja si vad fete cum poarta tanga ma oftic.vreau si eu :lol:(

fata, bine ca n-ai cosuri :doh:

pistruii sunt cute :roll:

• Upvote 1

poartă tanga liniştită

o să atragi mai multe priviri dec

• Upvote 2

Nu vad nici o probloema nu mi se par inestetici pistruii, presupun ca ai pe tot corpul oricum si ca se intergeaza natural si cei de pe poponet. Nu te stresa degeaba. Spor la bronzat!

• Upvote 1

Hmm, suna sexy :D

Si pana la urma cum ai rezolvat problema?