Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Cristinick

Femeile, o evolutie!?

Rate this topic

Recommended Posts

Femeile au luptat mult sa ajunga pe picior de egalitate cu barbatul, au marsaluit, s-au zbatut.

Oare prin demersurile lor, de-a lungul timpului, au fost atinse scopurile, sunt multumite de rezultate?

Adica, o femeie din ziua de azi este considerata evoluata in comparatie cu una de acum o suta de ani?

Poate nu e un topic tocmai de coltul vesel... ma rog.

Dar ce mai vor? :suicide:

asta e cea mai grea

Dar ce mai vor? :suicide:

vor puterea ...vor totul-daca ar putea ar face implant de...ce le lipseste lor(si au in cap)

Femeile au luptat mult sa ajunga pe picior de egalitate cu barbatul, au marsaluit, s-au zbatut.

Oare prin demersurile lor, de-a lungul timpului, au fost atinse scopurile, sunt multumite de rezultate?

Prin demersurile alea, am castigat multe, dar am si pierdut cate ceva. Plus ca emanciparea chiar nu ar trebui sa fie pentru toata lumea. Acum vreo suta de ani, singura treaba a femeilor era sa aibe grija de casa, de copii. Acum , pe langa astea, trebuie sa mearga si la munca si sa faca bani. Asta este o responsabilitate in plus si poate ca pentru unele dintre noi este o placere, dar pentru alea care merg si stau 10 ore intr-o croitorie nu cred ca e.

Plus ca barbatii nu mai sunt barbati. O fi din cauza tuturor hormonilor astia din alimente, o fi din cauza ca femeile se grabesc cu draga inima sa-si scoata ochii intre ele pentru cate vreunul, nu stiu. Cert este ca apar din ce in ce mai multe rebuturi (puteti sa le ziceti si epave) masculine. :cheer:

:suicide:

Edited by Sicily

Cert este ca apar din ce in ce mai multe rebuturi (puteti sa le ziceti si epave) masculine. :cheer:

:suicide:

proportional cu numarul curvelor!

Tu sa taci. Degeaba ai 1001 ani, ai trecut prin viata ca gasca prin apa, iar asta este fix rezultatul faptului ca ai ales sa ai de-a face numai cu c**** proaste. De destepti ce sunteti cautati toti femei mai proaste decat voi.