Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Cristian Tabara a abuzat o fetita de 12 ani (topic pt concurs )

Postări Recomandate

sursa ziarul ring

 

Numarul 2 in Pro TV, MARTOR in scandalul Tabara

 

DEZVALUIRE. Mama fetitei spune ca violul este motivul plecarii lui Cristi la TVR

http://admin.ziarulring.com/images/upload/...ara-434x326.jpg

 

Noi declaraţii-şoc apar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce tocmai acum?

Rea e femeia aia.

posibil sa existe un sambure de adevar..

trecand peste prezumtia de nevinovatie, in astfel de cazuri si aici ma refer la "atacul persoanelor cu un alt statut social", totul pleaca de la un "sambure de adevar"..

Sau poate interpretarea este gresita, ca in cazul lui Michael Jackson.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

că tocmai expirase subiectul Mădălina Manole şi era nevoie de ceva morbid proaspăt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vazandu-se parasita de Cristian Tabara, femeia respectiva s-a gandit la o razbunare transformata intr-un scandal mediatic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vazandu-se parasita de Cristian Tabara, femeia respectiva s-a gandit la o razbunare transformata intr-un scandal mediatic.

Cristian Tabara este si modelul de barbat pefect...ce sa zic!!?

Este un bun prezentator si ii si merge mintea,,,este citit, are doxa.

Ce ar putea avea de castigat femeia?...

Cat de proasta si de rea poti fi sa iti transformi copilul intr-o marioneta si pentru ce?

Este cumva Tabara vreun magnat care se trage de sireturi cu Putin?..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.

Cat de proasta si de rea poti fi sa iti transformi copilul intr-o marioneta si pentru ce?

Sunt destule :huglove:

 

Probabil l-a santajat inainte si nu i-a mers.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe de alta parte astia zic ca nu avea cu ce sa o violeze...deci poate molestare, nu viol.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu una am alta intrebare: din cate am inteles, lucrurile astea, in cazul in care s au intamplat cumva, s au intamplat acum vreun an. De atunci, si tatal si mama stiu. DE CE NU AU MERS LA POLITIE??? Ce, mai stai sa negociezi in cazuri din astea? Ce barbat din lume credeti ca, daca afla ca cineva i a abuzat copilul, SE MARGINESTE LA a avea o discutie clara cu acesta????? Ca el asa a declarat, ca s a dus dupa Tabara la servic, si a avut o discutie clara cu el.... cmone... mie una mi se pare trasa de par...

 

 

Si... cu toate astea... ce om si ar pune copilul in situatia in care e asta mica acuma? Adica, cine si ar pune copilul sa minta asa, sa se expuna asa? E un semn care va sta intotdeauna asupra micutei... adica baietii cu care va iesi mai tarziu vor sti ca e fetita violata de tabara...si toti cei din jurul ei...viitorul anturaj, viitoarea familie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt destule :huglove:

 

Probabil l-a santajat inainte si nu i-a mers.

pentru ce?..

sa castige ce?..

repet: este cumva Tabara vreun posesor de puturi de petrol?

 

Pe de alta parte astia zic ca nu avea cu ce sa o violeze...deci poate molestare, nu viol.

poate avea omul un fetisism...

who knows?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×