Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Alexandru_Popec

M-am indragostit de o fata mai mare

Rate this topic

Recommended Posts

Salut am 16 ani...si in liceu...m-am indragostit de o fata mai mare ca mn cu 3 ani . O vedeam in fiecare zi faceam naveta cu ea . Se intampla ca de fiecare data sa ma uit la ea si din cand in cand imi mai tragea si ea cate o privire . Nu stiu ce sa fac , ce sa ii zic . Imi este frica sa nu rada de mn din cauza diferentei de varsta.Help me

Ma ajuta cnv ? :lol:

cu ce sa te ajutam?

ce vrei tu de fapt?

Salut am 16 ani...si in liceu...m-am indragostit de o fata mai mare ca mn cu 3 ani . O vedeam in fiecare zi faceam naveta cu ea . Se intampla ca de fiecare data sa ma uit la ea si din cand in cand imi mai tragea si ea cate o privire . Nu stiu ce sa fac , ce sa ii zic . Imi este frica sa nu rada de mn din cauza diferentei de varsta.Help me

Ori ii vorbesti , ori faci un dus rece . :lol:

Vorbeste cu ea. Chiar daca nu va fi interesata de o relatie cu tine cel putin nu ramai cu regretul ca nu ai incercat.

un sfat :doh:

Fiecare om e in felul lui.

Eu pot doar sa iti spun ce as face eu.

In alta ordine de idei, poti face ce vrei tu atata timp cat reusesti sa ai atitudinea potrivita.

Ah , da ...si sa fii pregatiti pe de o parte de un zambet, sau pe de alta parte - de un refuz.

Eu as merge frumos la ea cu o carte si cu un trandafir. I-as spune clar ca imi doresc sa o cunosc mai bine si ca daca vrea, dupa ce termina de citit cartea, astept un semn sa o 'comentam'.

Sau orice, ca sa ii pasez mingea in careu si sa ma asigur ca m-a observat.

In rest, nu mai tine de tine si trebuie sa accepti asta cu demnitate.

Parerea mea. :lol:

in general diferenta de varsta nu conteaza, ba chiar imi amintesc ca observam si eu cate un "pusti" in liceu care imi zambea si mi-ar fi placut sa il initiez un pic... asa ca incearca , nu se stie....

in general diferenta de varsta nu conteaza, ba chiar imi amintesc ca observam si eu cate un "pusti" in liceu care imi zambea si mi-ar fi placut sa il initiez un pic... asa ca incearca , nu se stie....

Vezi Alexandru, fetele sunt mai perverse decat crezi tu. :lol: