Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut! Sunt nou pe forum. Abia mi-am facut cont fiindca sunt aproape disperat. Nu stiu cu cine sa vorbesc despre problema mea.

Sunt casatorit de 3 ani, nu mi-am inselat niciodata sotia, dar visez de multa vreme o alta femeie decat pe ea. O femeie pe care am iubit-o foarte mult, dar pe care nu am mai vazut-o de 5 ani de zile. Ma trezesc langa sotie dar in mintea mea e alta femeie. Nu pot sa-i vorbesc sotiei despre ea, practic nu stie nimic despre ea. Am incercat s-o uit nu prea reusesc. Nu stiu ce sa mai fac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum o visezi? Ai vrea sa fii cu ea si nu cu sotia?

Nu te-ai casatorit din dragoste? (afost un act de razbunare sau interes)``?

 

curioasa de dimineata............

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum o visezi? Ai vrea sa fii cu ea si nu cu sotia?

Nu te-ai casatorit din dragoste? (afost un act de razbunare sau interes)``?

 

curioasa de dimineata............

 

De ex noaptea trecuta visam ca vorbeam cu ea pe mess, asa ne-am si cunoscut pe internet. Alteori o visez doar pe ea si pe fiul ei e 2 ani ( am uitat sa spun ca are un baiat, dar nu e casatorita, il creste singura). Uneori as vrea sa fiu cu ea, sau mai bine zis as vrea sa nu fi pierdut timpul cand am cunoscut-o. Nici macar nu ne-am sarutat. Ideea este ca tunci eram prea timid si acum am experienta dar si sotie pe care o iubesc foarte mult.

Ne-am casatorit din dragoste. Nu a fost act de razbunare sau interes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai atunci e clar...nu o sa o visezi la infinit pe femeia aia :frusty: in curand o sa o uiti :yes:

Daca zici ca o iubesti pe sotie...o sa fii cu ea in contrinuare ;)

Sa nu faci greseala sa o lasi pentru alta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai atunci e clar...nu o sa o visezi la infinit pe femeia aia :frusty: in curand o sa o uiti :yes:

Daca zici ca o iubesti pe sotie...o sa fii cu ea in contrinuare ;)

Sa nu faci greseala sa o lasi pentru alta...

 

Nu cred ca m-a iubit, pentru ea eram simpatic si pe vremea aia adica acum 5 ani ea vroia sa fiu mai indraznet. Asa am zis si eu ca, cu timpul o sa o uit dar iata ca dupa 5 ani inca o mai visez si pot spune ca inca o mai iubesc.

Nu vreau sa-mi las sotia, in nici un caz. Sunt fericit cu ea. Dar in vise apare mai mult prima. A fost prima mea iubire cu adevarat.

 

Ea te-a iubit?

 

Nu cred eram doar simpatic pentru ea, atunci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca m-a iubit, pentru ea eram simpatic si pe vremea aia adica acum 5 ani ea vroia sa fiu mai indraznet. Asa am zis si eu ca, cu timpul o sa o uit dar iata ca dupa 5 ani inca o mai visez si pot spune ca inca o mai iubesc.

Nu vreau sa-mi las sotia, in nici un caz. Sunt fericit cu ea. Dar in vise apare mai mult prima. A fost prima mea iubire cu adevarat.

 

 

 

Nu cred eram doar simpatic pentru ea, atunci.

Prima iubire nu se uita niciodata! Asa e nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu are cum sa se uite. Cand ne-am cunoscut am vorbit vreo 3 saptamani numai pe mess. Si apoi ne-am intalnit.

Problema e ca eu continui sa o visez iar cand ma trezesc dimineata trebuie sa vorbesc cu cineva sa-i povestesc visul. Nu am cui si ma cam apasa pe suflet. Si uite asa stochez vise peste vise.

Un timp i-am scris pe mess despre ce visez apoi am renuntat, mi-am zis ca nu fac bine ca oricum nu cred ca se va schimba ceva.

 

Nu stiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de cat timp visezi si cat de des?

 

oh...ce as vrea sa visez si eu ca tine...

De curand am am avut un vis foarte ciudat... dar cert e ca printre zecile de persoane care au aparut in vis...era o fata acolo,pentru care parca simteam ceva,dar nu am recunoscut-o...nu stiu daca o cunosteam...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×