Sari la conținut
Forum Roportal
Martom

United Trance Agenda

Postări Recomandate

In primul rand , helloo la toata lumea pentru ca asa e frumos si respectuos sa se salute.

Rasfoind printre sub-genurile sectiunii genuri muzicale , m-am gandi sa creez eu un topic exclusiv pentru muzica trance si progressive trance . Ceea ce e de subliniat este ca sunt 2 tipuri daca pot spune asa de progressive si anume cel care este "legat " de trance si celalalt care are substrat (la nivel de percutie , si nu numai ) de electro si minimal insa liniile de orchestratie se continua armonios insa doar pe o baza tech-house .

Aici se poate posta tot ce inseamna trance & progressive , de la sub-genurile tranceului , acid trance , tech-trance (mai nou ) , progressive , s.a.m.d ,pana la giguri ale artisitilor preferati , piese noi si vechi , mixuri , cat si releasuri noi si sa nu uitam de labelurile importante .

Incep prin a spune ca si tara noastra are reprezentanti de marca la nivel international in elita tranceului mondial , primul dintre ei este Mr Pit , Anhken , Claudia Cazacu , Sonicvibe, si Ata.

 

 

Enjoy si va astept la discutii .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu scuzele de rigoare nu am mai intrat pentru ca am avut mult de lucru , well ca sa tinem beatul de club va propun

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=hsKKRVoTNGI...feature=related

 

.

Pai vad ca nu is ascultatori de trance ,pe aici , asta e , ce sa facem trebuie sa scoatem capul din inna sau mai stiu eu cine "electronisti ai momentului "

 

Scorpion dave 202 imi place , si celelalte ultimile mi au placut , nu le auzisem pana acum .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×