Sari la conținut
Forum Roportal
alex600

Chiar nu stiu ... pls Help

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o colega ... o iubesc ... i-am cerut prietenia si m-a refuzat ... si m-au sfatuit mai multe persoane sa nu ma las ... a trecut o sapt iar m-a refuzat si cand am intebat-o de ce nu vrea macar sa incercam si a spu ca nu stie ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o colega ... o iubesc ... i-am cerut prietenia si m-a refuzat ... si m-au sfatuit mai multe persoane sa nu ma las ... a trecut o sapt iar m-a refuzat si cand am intebat-o de ce nu vrea macar sa incercam si a spu ca nu stie ...

Intreab-o direct ceea ce vrea, poate asa iti va raspunde. Oricum, ne-ai lasat in suspans, nu ne-ai spus si noua ce a spus ea. Tine la altcineva? Nu te place indeajuns? Este timida? Nu sunt suficiente informatiile pentru a incerca sa te ajut. :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este o amica f buna ... si am realizat ca o iubesc ... a spus ca intre noi nu poate fi decat prietenie la inceput iar dupa aia cand am intrebat-o de ce nu vrea sa invercam o zi o sapt ... a spus ca nu stie ... Am intrebat-o direct si acelasi raspuns ... nu este timida ... nu stiu daca ma place ... asta este problema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ca te vede doar ca pe un amic si nu vrea sa incerce mai mult de teama de a nu strica ceea ce este intre voi doi momentan. :drunk:

 

E posibil ca heidy sa aiba dreptate...in cazul asta nu trebuie sa mai insisti, mai ales daca ceea ce este acum intre voi este frumos. Nu e regula, dar o relatie de dragoste poate strica ireversibil una de prietenie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi s-a intamplat si mie (de 2 chiar) sa ma inteleg fff bine cu un tip sa realizez dupa ceva timp bun ca este indragostit de mine , ca mai apoi vrea sa si fie impreuna cu mine :drunk: nu stiam ce sa ii zic ce sa ii fac asa ca am zis ca ar fi mai bine sa nu ne mai vedem ;) ( asa am rupt orice fel de legatura ) Cu al doilea insa am ramas preteni AMICI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau sa simta atractie pentru tine, dar sa nu doreasca o altfel de relatie cu tine decat cea de prietenie din teama de a strica prietenia frumoasa dintre voi doi. :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau sa simta atractie pentru tine, dar sa nu doreasca o altfel de relatie cu tine decat cea de prietenie din teama de a strica prietenia frumoasa dintre voi doi. :drunk:

 

Si ce facem acum?! Repetam ce se spune de cateva posturi incoace?! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te vede pur si simplu ca pe un amic!!!Si dragoste cu sila nu se poate!! :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×