Sari la conținut
Forum Roportal
Andryusha

Am nevoie de ajutorul vostru, dati-mi un sfat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut.. am o problema cu noua mea prietena..ne cunoastem de 5 zile.la mine a fost dragoste de la prima vedere.mia placut enorm..am inceput sa vb pe net..neam cunoscut neam vazutin real am vb si am inceput sa ne intilnim..acuma a 6 zi si am vazut ca plinge..deodata nu mia dat in cap dar meam reamintit ca cu o sap in urma sa despartit de fostul sau..si el a obijuito atuncea foarte..dar il iubea..acuma imi scrie acuma vreau sa fiu singura ..sa rezolv probleme..din timpenie am intrebato cit timp iti trebuie .si ea mia spus ca mai bine sa imi caut alta fata ... ce sa fac in situatia data.? imi place la nebunie de ea nustiu ce sa fac sa nu o pierd . ce sa fac in cazul dat..imi place la nebunie de ea imi pierd capul nu am dormit noaptea ..nu vreau nici sa maninc nustiu cei cu mine.... :o: :P :P

 

 

Ajutatima va rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut.. am o problema cu noua mea prietena..ne cunoastem de 5 zile.la mine a fost dragoste de la prima vedere.mia placut enorm..am inceput sa vb pe net..neam cunoscut neam vazutin real am vb si am inceput sa ne intilnim..acuma a 6 zi si am vazut ca plinge..deodata nu mia dat in cap dar meam reamintit ca cu o sap in urma sa despartit de fostul sau..si el a obijuito atuncea foarte..dar il iubea..acuma imi scrie acuma vreau sa fiu singura ..sa rezolv probleme..din timpenie am intrebato cit timp iti trebuie .si ea mia spus ca mai bine sa imi caut alta fata ... ce sa fac in situatia data.? imi place la nebunie de ea nustiu ce sa fac sa nu o pierd . ce sa fac in cazul dat..imi place la nebunie de ea imi pierd capul nu am dormit noaptea ..nu vreau nici sa maninc nustiu cei cu mine.... :o: :P :P

 

 

Ajutatima va rog

Iti spun eu ceva;

1.Aia niciodata nu o sa se uite la tine...pentru ca esti disperat,urla hormonii in tine.Ea are experienta,tu nu ai,asa ca nu o sa se uite niciodata la tine

2.Probabil ea stie sa scrie,tu nu stii. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...

S-o lasi in pace. Nu o mai cauta. Impune-ti tu asta si dupa un timp o sa iti treaca supararea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti spun eu ceva;

1.Aia niciodata nu o sa se uite la tine...pentru ca esti disperat,urla hormonii in tine.Ea are experienta,tu nu ai,asa ca nu o sa se uite niciodata la tine

2.Probabil ea stie sa scrie,tu nu stii. :o:

 

lasa mah ca stiu altii a scrie(desi nu zic nimic) pentru tine!

 

cat despre mandra ta..."si te-ai dus dulce minune!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×