Sari la conținut
Forum Roportal
PreaMultPentruVoi

Rugaminte de banare

Postări Recomandate

Am inteles ca, in cazul altora useri, s-a acceptat banarea contului lor. Va rog frumos sa faceti la fel si cu contul meu. Nu mai vreau sa revin pentru ca oricum scopul meu aici nu era doar palavrageala internautica, ci, eventual, sa cunosc oameni. Nu cred ca este posibil. Doar banati-l, va rog frumos, si cu asta, basta.

Multumesc mult pentru intelegere, daca o voi gasi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu te poti abtine sa mai intri pe forum? -inseamna ca nu vrei cu adevarat sa renunti...

Nu e nevoie sa te baneze nimeni.Nu mai intri si gata.De ce vrei ca altcineva sa ia decizia in locul tau? ,la ce iti foloseste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa se roage nimeni de mine. Am primit mesaje foarte frumoase si apreciez. Dar vreau sa ma desprind cu totul de acest loc, care mie una nu mi-a facut bine. M-ar ajuta banare contului.

Oricine mai vrea sa stie de mine imi poate cere id-ul de mess pe PM. Daca am stat de vorba si am ramas cu o senzatie placuta, il voi oferi cu drag.

 

PS: Cu cine am vorbit asta-noapte pe PM stie cit de rau m-am simtit. Stilul meu nu este potrivit discutarii pe forum, sint mult prea deschisa, vorbesc despre lucruri care pe altii ii incomodeaza si astfel adun mult prea multe catalogari negative sau jignitoare asupra mea, pe care nu reusesc mereu sa le parez. Pentru mine, a discuta despre sex sau despre cum ma saruta el in fiecare dimineata in somn nu sint lucruri de care sa-mi fie rusine, nu e aiurea sa le spun undeva, dar asta mi-a atras numai nenorociri pe forumuri pina acum. Asa ca... vreau sa nu mai intru niciodata pe aici sau pe alte site-uri de gen, oricit de frumoase mi s-ar parea lucrurile la o prima vedere. Pentru mine, mereu se va sfirsi asa si ma afecteaza in mod negativ.

Editat de fustita.rosie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lasa-ti contul asa..de ce vrei sa fie banat..?

te apuca vreodata cheful sa intri iar si o sa ai surpriza banarii clonei..

 

stai linistita si nu mai intra pe forum..

 

sau vrei acum sa se roage lumea de tine...!!!?

 

ai sa ramai surprinsa de mesajele primite..

 

treaba ta!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau sa se roage nimeni de mine. Am primit mesaje foarte frumoase si apreciez. Dar vreau sa ma desprind cu totul de acest loc, care mie una nu mi-a facut bine. M-ar ajuta banare contului.

Oricine mai vrea sa stie de mine imi poate cere id-ul de mess pe PM. Daca am stat de vorba si am ramas cu o senzatie placuta, il voi oferi cu drag.

 

:doh:

era nevoie de exprimarea explicita a acestui gand.

parerea mea. :(

 

(fara vreo legatura cu tine, fustita. in general vorbind. )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau sa se roage nimeni de mine. Am primit mesaje foarte frumoase si apreciez. Dar vreau sa ma desprind cu totul de acest loc, care mie una nu mi-a facut bine. M-ar ajuta banare contului.

Daca pe anumite subiecte nu esti de acord cu anumiti useri, nu inseamna ca trebuie sa renunti la forum.

Oamenii sunt diferiti.

Unii sunt mai blanzi, altii mai duri.

 

Daca nu-ti place o anume persoana, ignor-o si mergi mai departe.

Daca ti-ai facut prieteni aici, de ce sa le intorci spatele?

 

Mai gandeste-te. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai gandeste-te. :(

 

Nu mai am la ce sa ma gindesc. Prietenii pot tine legatura cu mine si eu cu ei si daca nu mai sint pe forum.

Cit despre a ignora, e destul de greu, tinind cont ca mereu s-a gasit cite cineva sa-mi dea cu acele catalogari peste nas chiar fara nici o legatura cu acel topic. De la disperata la nf, la apropuri gen "jigodie", "buruiana" samd, care nu mi-au fost adresate direct, dar in context se intelegea foarte clar, am adunat de toate. Ma scuzati, dar astea nu sint opinii diferite. Ci sint lucruri pe care nu vreau sa le aud/citesc zilnic.

Cum ziceam, ma afecteaza in mod negativ, nu-mi fac bine deloc.

 

Nu mai e nimic de adaugat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Red, tu esti stapana alegerilor tale. Daca atat de mare e tentatia de a nu intra pe roportal (si asta o inteleg minim 90% dintre cei de aici), efectiv blocheaza-ti accesul la pagina 'roportal' la tine in firefox..si e un iceput..

Nu te mai ruga atata..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×