Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Cadouri de Craciun

Postări Recomandate

Iata ca vin sarbatorile si ca de obicei am lasat cumparaturile pentru cei dragi pe ultima suta de metri.

Bineinteles ca sunt in pana de idei si presupun ca nu sunt singurul.

Cred ca ar fi util un topic cu idei de cadouri pentru: parinti, iubit, iubita, prieteni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca de craciun..cele mai bune cadouri ar fii ..cele simbolice..care sa reprezinte aceasta ..perioada..al anului..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa le cumpar cate ceva parintilor anul asta...Si cum nu dispun de foarte multi bani, si nici nu m-a mai batut gandul asta pana acum...n-am nici o idee. Sugestii? :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai habar nu am ce sa zic... :party:

Mamei mele...ce naiba sa ii iau? ;) Am sa ii iau o bratara din argint.....Iar fratelui meu, o pereche de cercei din argint ca vrea sa isi puna cercel in ureche smecherul. :cheers:

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca de craciun..cele mai bune cadouri ar fii ..cele simbolice..care sa reprezinte aceasta ..perioada..al anului..

 

sunt de acord :crazy: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am umblat prin magazine, ce-am observat dragut? in primul rand rame de fotografii, iar poza o puteti face voi singurei, dupa bunul plac, una in familie, ori unui prieten drag, e super. Parfumuri, nu stiu voi, dar mie cel putin, imi place sa primesc. :crazy: . Canutze personalizate, sunt binevenite pentru cineva care prima oara dimineata bea o cafea sau un ceai (deci pune mana pe o cana). :crazy: In rest se tine cont de hobby-uri, preferinte, de exemplu, o tabla de sah marmura sau de cristal (ma rog, a se citi "sticla"), ploverase pufoase, nu mai zic, felicitari sau suporturi de lumanari... etc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intotdeauna am cumparat cadouri pentru familie de craciun, pasti etc insa e ata de greu sa alegi cadoul potrivit..:Pe ba e prea scump, ba e prea mic, ba e prea urat..et...pentru mine cel putin este greu sa cumpar cadouri....ca nu prea stau bine cu inspiratia...:Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intotdeauna am cumparat cadouri pentru familie de craciun, pasti etc insa e ata de greu sa alegi cadoul potrivit..:Pe ba e prea scump, ba e prea mic, ba e prea urat..et...pentru mine cel putin este greu sa cumpar cadouri....ca nu prea stau bine cu inspiratia...:Pe

pai haidem amandoua la cumparaturi ca eu stau bine la capitolul imaginatie! :crazy: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu deja i-am cumparat mamei mele o masina de facut sarmale(ca a fost ziua ei ieri:P),iar pe 31 este ziua tatalui meu...

De Craciun o sa-i cumpar Mariei(sora mea) ceva simbolic,ca de exemplu niste lumanarele parfumate sau niste bijuterii de la Meli Melo,mamei un pulover fain iar tatalui meu niste sosete:P sau o cravata faina...

La ube meu ii cumpar niste pijamale,ca acum umblu cu pijamale cu floricele(de femeie)...

Si la urma,un cadou si pentru mine....dar nu m-am gandit inca la ceva anume...imi vine pe moment...ca imi doresc o groaza de lucruri... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×