Sari la conținut
Forum Roportal
Adda1990

Ajutor,va rog!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Astazi am fost impreuna cu mama mea la un seminar la Londa si am cunoscut un tip f draguts care e stilist...El pare un tip super dezghietat si de treaba,vorbeste cu toata lumea si tocmai de aceea mi e teama sa nu fii interpretat gresit reactiile lui!Au existat cateva momente in care am vorbit,m a intrebat unde stau,unde invat,mi a spus si el unde a invatat(mentionez ca are 24 de ani,tocmai a terminat facultatea)i-am spus ca vreau sa dau tot in bucuresti.A parut incantat de idee.I am zs ca la vara vreau sa fac si eu niste cursuri de hair style,mi a dat nr lui de telefon in caz ca ma hotarasc.Dupa ce m am vopsit la par le a lasat vorba celorlati sa nu plec ca vrea sa vorbim si sa ma vada,m a intrebat daca sunt interesata sa devin modelul lor la prezentari..Mi a zs ca mai vorbim..Nu stiu ce sa fac sunt disperata..nuj dk sa l sun/sa i dau msj..si daca ii dau nu stiu ce sa i spun..sau sa astept sa ia el legatura cu mine(poate nu se va intampla asta)..va rog sa ma ajutati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:D naspa treaba!

cu ce sa te ajute tata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ce intalnire...ca nu stiu daca si cand va mai fii una... si nu vreau sa ma arunc pe el...ci doar sa vorbim sa ne cunoastem.. si nuj daca sa fac eu primul pas..

 

ma refer la intalnire intamplatoare..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm..nu vreau sex...cel putin nu pt asta vreau sa l cunosc...modelling n am nevoie de el..ce mi a propus el,a fost o ocazie care s a invit pur s simplu..pot sa profit sau nu de ea...nu stiu dar mi a pikat ku tronc rau :D)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ce intalnire...ca nu stiu daca si cand va mai fii una... si nu vreau sa ma arunc pe el...ci doar sa vorbim sa ne cunoastem.. si nuj daca sa fac eu primul pas..

 

ma refer la intalnire intamplatoare..

calmeaza-te!...ia lucrurile cu binisorul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de fel sunt f excentrica si nerabdatoare :D) poate m a remarcat si nu stie daca simt si eu acelasi lucru..mentionez ca nu am aratat ca sunt interesata de el..ba kiar l am ignorat..si am asteptam sa se bage el ins eama cu mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×