Sari la conținut
Forum Roportal
Mariusio

Colegul meu de banca se da la mine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Colegul meu de banca se da la mine? sau am eu ceva?

 

 

Salut! Am tot felul de ganduri si efectiv, nu stiu cum sa procedez. Sa va povestesc: saptamana trecuta, colegul meu de banca s-a urcat peste mine, a bagat mana in parul meu si a inceput sa-mi miste capul ca si cum i-as fi facut sex oral. Desigur, venind din partea lui, o puteam considera o gluma, ce-i drept, una proasta. Insa de data asta, a intrecut orice limita, dar ceea ce ma ingrijoreaza pe mine e faptul ca eu nici macar nu am avut o mica ezitare, adica sa ma ridic, sa ripostez, sa-l injur etc. Nimic, nimic. Am ramas si culmea, am simtit ca-mi place. Mentionez ca eu si colegul meu de banca ne cunoastem de 6 ani, suntem f buni prieteni si amandoi avem iubite. Ceea ce vreau sa aflu e ce se intampla cu mine. De ce mi-a placut? De ce am ramas acolo, culcat si i-am permis lui sa-mi faca toate alea? Mai mentionez ca nu e prima gluma de genul asta pe care o face, ma mai atingea usor pe fund, ma atingea la fel pe penis, sau chiar mima orgasmul in fata mea, spunandu-mi sa i-o "fr*c bine, bine"(astea's glume. sau nu?). In fine, va rog, ajutati-ma!

Editat de Mariusio

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt singurul gay declarat pe forum...si singurul ajutor pe care ti-l pot da,e sa-ti spun ca mi s-a intamplat ceva identic aproape in liceu...doar ca,exact ca si tine,nu puteam sa accept ca sunt gay.Insa niciodata nu am fost atras sexual de fete.

Poate ca esti bisexual...sau doar gay.Dar pot sa-ti spun un singur lucru: nu ti se pare.Nu e doar o faza...nu o sa treaca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ca...?

 

vreau sa stiu cu ce-am gresit, daca am gresit si daca se intampla ceva cu mine? voua vi s-a intamplat vreodata asta?

 

Sunt singurul gay declarat pe forum...si singurul ajutor pe care ti-l pot da,e sa-ti spun ca mi s-a intamplat ceva identic aproape in liceu...doar ca,exact ca si tine,nu puteam sa accept ca sunt gay.Insa niciodata nu am fost atras sexual de fete.

Poate ca esti bisexual...sau doar gay.Dar pot sa-ti spun un singur lucru: nu ti se pare.Nu e doar o faza...nu o sa treaca.

 

ceva am simtit acolo, intr-adevar, insa n-a fost mai puternic ca senzatziile pe care le-am simtit fata de fete. ce pot sa fac? cum sa aflu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba despre gresala ta...sau a colegului...si eu imi spuneam la fel: doar mi se pare...o sa-mi treaca...colegul meu e "de vina",ca e obsedat...si ceilalti colegi,si ei erau obsedati...doar eu nu.Eu incercam sa ignor faptul ca exista sex.Al meu,mai exact.Si fireste,nu reusam.

Doar ca,m-am si indragostit de un baiat...altul decat colegul...asa ca,a trebuit sa recunosc ca nu mi se pare...doar ca tot am continuat sa ma mint ca imi va trece...ca e doar o faza ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sa stiu cu ce-am gresit, daca am gresit si daca se intampla ceva cu mine? voua vi s-a intamplat vreodata asta?

 

 

 

ceva am simtit acolo, intr-adevar, insa n-a fost mai puternic ca senzatziile pe care le-am simtit fata de fete. ce pot sa fac? cum sa aflu?

Nu e nici un test -exista teste de personalitate care iti arata cam cat la suta esti masculin sau feminin(dar nu sunt ceva infailibil,iti dai seama).Nu exista insa teste care sa iti spuna ce simti si de cine esti atras cred.Daca esti atras si de fete si de baieti,esti bisexual.

In general,bisexualii au o atractie mai mare fata de fete sau baieti,dar se poate sa fie si cam egala.

Nu ai ce sa faci.Asta simti...asta esti...poti doar sa alegi sa incerci sa ignori atractia ta fata de baieti,sau sa o accepti si chiar sa faci candva sex cu unul.

Poti sa alegi intre fete si baieti,dar in realitate alegerea e intre tine si tine.E traumatizant sa incerci sa scapi de o parte din tine,si nu te sfatuiesc sa incerci -oricum,va fi inutil.

 

pai si cum explici ca pana acum nu mi s-a mai intamplat?

Esti predominant atras de fete.Atractia fata de baieti,a fost mereu sensibil mai mica si a fost ignorata...poate si datorita conditionarilor.Sau poate pur si simplu asa este ea,si asa va ramane.Nu exista insa garantii...unii,dimpotriva,duc o viata in care incearca sa ignore pe deplin aceasta latura a lor...si nu reusesc,desi isi fac intre timp familii,si fac copii.Auzim de ei apoi ca si-au "dat seama" pe la varsta de 30 de ani ca sunt de fapt mai degraba homosexuali...sunt cei de care unii vor sa creada ca "au devenit" brusc homosexuali,fara nici o explicatie...sau poate in urma vreunor traume necunoscute...

Ce poti sa faci,e sa nu te torturezi in privinta asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e nici un test -exista teste de personalitate care iti arata cam cat la suta esti masculin sau feminin(dar nu sunt ceva infailibil,iti dai seama).Nu exista insa teste care sa iti spuna ce simti si de cine esti atras cred.Daca esti atras si de fete si de baieti,esti bisexual.

In general,bisexualii au o atractie mai mare fata de fete sau baieti,dar se poate sa fie si cam egala.

Nu ai ce sa faci.Asta simti...asta esti...poti doar sa alegi sa incerci sa ignori atractia ta fata de baieti,sau sa o accepti si chiar sa faci candva sex cu unul.

Poti sa alegi intre fete si baieti,dar in realitate alegerea e intre tine si tine.E traumatizant sa incerci sa scapi de o parte din tine,si nu te sfatuiesc sa incerci -oricum,va fi inutil.

 

Nu am nevoie de teste, am nevoie sa stiu niste raspunsuri, care probabil se afla tot la mine. Ideea e ca momentan nici nu pot concepe asta, adica nu-mi pot imagina faptul ca eu as putea fi macar bisexual.Initial, am crezut ca asta se datoreaza insistentelor colegului si de ce nu, prieteniei noastre si am ignorat pentru cateva zile cele intamplate. Insa imi aminteam mereu pur si simplu si nu-mi puteam scoate din minte, nu puteam intelege de ce am continuat sa raman acolo, de parca imi placea sa fiu dominat. Adica am mai patit-o dar nu-mi pasa, uitam dupa un minut, insa acum m-am ingrijorat, nu pt. ca m-am simtit oarecum jignit, ci pt. ca mai rau, nu m-am simtit mai deloc, dimpotriva, mi-a placut. Sau nu stiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mariusio , cum vad eu lucrurile : inca esti la o varsta frageda si ,,pipaitul " colegului l-ai putut interpreta altfel .

Trebuie sa reflectezi tu singur ( sau cu ajutor ) ce si cum .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, insa stiu sigur un lucru: ca barbatul trebuie sa fie cu femeia. Mie mi-e teama, mi-e foarte teama de lucru: am citit inainte s-ajung aici ca desi iti plac fetele, alti baieti te pot face sa-ti placa baietii, adica they can turn you into a gay man. De asta mi-e frica! ce-ar trebui sa fac? Sa pun punct? daca se mai intampla asta sa sar la gatul colegului meu? Mentionez ca am aproape 17 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×