Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand ... salutari tuturor

 

Nu am deschis acest topic pentru a cauta un sfat legat de "problema" mea ci doar sa fac o marturisire pentru ca AM TINUT IN MINE CHESTIUNEA ASTA PREA MULT si pur si simplu TREBUIE SA O SPUN CUIVA. Here it goes:

 

In aproximativ doua saptamani fac 27 de ani si pana la varsta asta NU AM FACUT SEX NICODATA si la cum arata lucrurile nici nu voi face vreodata pentru ca am o viata si o rutina zilnica care mi-a luat orice sansa de a mai cunoaste pe cineva. Cum am ajuns asa e destul de simplu de inteles desi greu de crezut:

 

In liceu nu eram tocmai genul popular daca ma intelegeti, cu alte cuvinte eram unul din cei care poarta numele de Dork, Geek, Nerd, Dweeb, Loser, Idiot sau pe romaneste un tampit pampalau. Cu o asemenea reputatie iesea clar din discutie o eventuala relatie cu orice fata pentru ca stiti si voi prin ce trec cei ca mine ... in toate liceele exista cel putin unul, cu totii ii cunoasteti asa ca nu trebuie sa explic mai mult.

 

In facultate, ca un rezultat direct al vietii mele din liceu m-am inchis total in mine, am evitat contactul cu oamenii pe cat de mult posibil pentru a evita sa am aceeasi soarta ca in liceu si am ajuns sa nu fiu considerat un idiot ca in liceu dar m-am marginalizat si lumea m-a cam ignorat. deci ... iar iesea din discutie "lipeala" pentru ca nu ma cunostea nici una suficient de mult incat sa se ajunga macar la o posibilitate redusa de a fi mai mult decat colegi ... nici macar amici de cele mai multe ori.

 

Si am ajuns in sfarsit la momentul prezent in care lucrez intr-un institut de cercetare "populat" de oameni de obicei de peste 50 de ani care acum imi ocupa mare parte din timpul meu liber si prin urmare, iar iese din discutie o eventuala relatie cu oricine pentru ca nu mai am in momentul de fata oportunitatea de a cunoaste pe cineva ... cand colegii tai de servici sunt trei femei de aproximativ 50 de ani cu copii de varsta ta si doi barbati de 66 de ani iti dai seama la un mom dat ca "ai pierdut trenul"

 

Ca sa inchei, vreau sa mai spun inca o data ca nu caut sfaturi mai mult sau mai putin obiective si nici consiliere psihologica desi sunt sigur ca as avea nevoie deoarece sunt orice dar numai normal nu sunt. Puteti sa va dati o parere, indiferent daca vreti prin mesajele voastre sa radeti de mine sau nu, dar va rog sa nu imi dati sfaturi pentru ca nu m-au ajutat niciodata aceste sfaturi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu incerc la alea cu bani ... si din lipsa de fonduri si datorita faptului ca am un var care a ajuns sa cheltuie mii de EUR pe curve si mi-am jurat ca nu voi ajunge asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa incerci sa intrii intr-un grup de prieteni in timpul liber. Sigur trebuie sa existe persoane care au hobby-uri asemanatoare cu tine. Eu cunosc o persoana ca si tine care e programator si pana la varsta de 31 de ani nu a avut nici o prietena. Solutia e sa iti faci prieteni in timpul liber si sa aveti ceva activitati comune. Si restul vine de la sine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu frate cum ai rezistat pana la varsta asta ca eu pe la 17 ani eram foarte intarat si daca as fi ramas singur cu vreo colega in clasa as fi sarit pe ea fara sa clipesc. Deja masturbarea numai avea efect!

 

Eu sper sa-ti gasesti o fata pe gustul tau. Nu cred ca n-ai 50 lei sa incerci la ceva studente de prin provincie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

FNF, aici e domeniul tau, hai ajuta baiatul, poti mai mult de atat :cheer:

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adiman,daca tot iti cauti iubita , Sa te uiti sa vezi daca are buton ON-OFF , si mai ales MUTE!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adiman,daca tot iti cauti iubita , Sa te uiti sa vezi daca are buton ON-OFF , si mai ales MUTE!

 

 

ce rau esti, cu astea il descurajezi de tot :cheer:

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand colegii tai de servici sunt trei femei de aproximativ 50 de ani cu copii de varsta ta si doi barbati de 66 de ani iti dai seama la un mom dat ca "ai pierdut trenul"

 

 

Ştii voba aia: Ce-i al tău, e pus deoparte !

 

 

Poate te

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×