Sari la conținut
Forum Roportal
SmileGuy

Moşule...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru a intra in atmosfera sarbatorilor, sa trimitem din timp scrisorile catre Mos Craciun. Am auzit ca e membru roportal, poate ne citeste scrisorile.

Topicul este aici ca sa putem scrie si trazneli.

Editat de Daydreamer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Santa,

Stiu ca esti membru Roportal si indraznesc sa-ti scriu si eu o scrisoare, avand in vedere ca pe ultimele mi le-ai ignorat.. :yam: poate macar pe asta sa n-o treci cu vederea... Deci imi doresc o vacanta luuuuuuuunga intr-un loc exotic, numai eu, inconjurata de oameni care sa ma rasfete... :good: Hai deocamdata atat, sa vad daca esti in stare ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

No, mosule, vreau o basmaluta rosie ca a ta, niste obraji cheflii si veseli, o pereche de sosoni ca sa-nfrunt omatu' ce sta sa cada, o manuta intinsa de om bun si drag, niste buze pupacioase de barbat iubit, un chimir mare si lat, un suflet linistit si multumit, sanatate pt mine si poporu' meu, frumusete pt mine si oglinda mea, suras, gutui coapte, inele colorate, fuste inflorate, tigani dansand, inimi saltand......... si-as mai vrea, si-as mai dori, sa-mi vad ingeru' pt o ultima oara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yam: Draga Amarena ....

Deoarece sint foarte ocupat in acest sezon,o sa trimit pe cineva sa verifice daca ai fost cuminmte anul acesta .

Vezi ca mesagaerul meu este ...un baiat tinar si frumos ,tot de pe Ropportal..care te va insoti in excursia ta exotica (daca o capeti)...si tot el va avea grija sa te rasfete .

Momentan nu divulg numele lui(iti dai seama ,de ce ) ,dar iti pot spune semnalmentele lui.

Este inalt ,frumos ,galant,ser poarta frumos cu fetele ..(normal ,nu)...si este cam la ..32 de ani ..bine facut ,si cu parul putin grizonat..seamana cu L -III-rd..

Asadar ..el este inlocuitorul meu ,pe moment..

Sa fi cuminte si sa faci tot ce spune el..

Semnat..Santa.. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:good: Draga Amarena ....

Deoarece sint foarte ocupat in acest sezon,o sa trimit pe cineva sa verifice daca ai fost cuminmte anul acesta .

Vezi ca mesagaerul meu este ...un baiat tinar si frumos ,tot de pe Ropportal..care te va insoti in excursia ta exotica (daca o capeti)...si tot el va avea grija sa te rasfete .

Momentan nu divulg numele lui(iti dai seama ,de ce ) ,dar iti pot spune semnalmentele lui.

Este inalt ,frumos ,galant,ser poarta frumos cu fetele ..(normal ,nu)...si este cam la ..32 de ani ..bine facut ,si cu parul putin grizonat..seamana cu L -III-rd..

Asadar ..el este inlocuitorul meu ,pe moment..

Sa fi cuminte si sa faci tot ce spune el..

Semnat..Santa.. :good:

santa poti sa treci si pe la mine fara sa o suparam pe amarena ?

eu am fost cuminte !

:yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga mosule,

Eu nu imi doresc foarte multe lucruri. In primul rand vreau un skate nou pt ca cel vechi nu mai este foarte "sanatos". In al doilea rand il vreau pe Rudolf, renul ala cu nasul rosu.. :yam: ... As mai vrea si o casa pe luna, cu piscina, solar, si propriul meu O.Z.N.. Si in cele din urma vreau sa imi aduci un tanc, Panzer de preferinta, sau un submarin. Si as mai vrea... gata ma opresc.. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Red..

Daca intradevar ai fost cuminte ,nu stiu . :yam:

Asa ca voi verifica ,prin ajutorul meu care ..cred ca o sa al recunosti usor .

Asadar ,spunei lui ce anume vrei ..si o sa imi transmita el.

Deci sa nu te speri daca vei primi vre-un PM,din partea lui caci eu al pun.

Si ,daca promiti ca nu vei mai fi trista ,o sa al las sa te consoleze dar sa nu abuzezi de el..da

Semnat ..Santa ... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga Red..

Daca intradevar ai fost cuminte ,nu stiu . :P

Asa ca voi verifica ,prin ajutorul meu care ..cred ca o sa al recunosti usor .

Asadar ,spunei lui ce anume vrei ..si o sa imi transmita el.

Deci sa nu te speri daca vei primi vre-un PM,din partea lui caci eu al pun.

Si ,daca promiti ca nu vei mai fi trista ,o sa al las sa te consoleze dar sa nu abuzezi de el..da

Semnat ..Santa ... :P

mersi santa ,nu prea cred in existenta ta dar ptr.un moment ma-i facut sa zambesc !

:yam: :good: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×