Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Sarbatori fericite!

Postări Recomandate

Sarbatori fericite! si numai bucurii tuturor membrilor roportalului va ureaza pisica voastra neagra, acum disparuta prin ceatza :crazy:

 

Un Craciun superb alaturi de cei dragi si an nou mai bun si mai plin decat cel care se incheie (totusi, ar fi bine sa fie mai putin bun decat urmatorul si asa mai departe).

 

 

Adios,

:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite pe cine vad eu aici! Puteam sa jur ca data e trecuta gresit! :party:

 

Multumim de urale, pisicela! Aceleasi ganduri calduroase iti trimit si eu (si ceilalti, sunt sigura) si speram sa mai gasesti timp de cate o vizita surpriza pe roportal ;) :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un calduros La multi ani din partea mea dragi mei scumpi roportalieni :party: , un an nou mai frumos si plin de bucurii alaturi de cei dragi! :cheers:

Sarbatori fericite! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De Sarbatori iti urez sa fii inspirat ca Fat-Frumos, spontan ca Balaurul, neinfricat ca Scufita Rosie, amuzant ca Lupul. sincer ca Pinocchio si sa petreci ca-n basme!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SARBATORI FERICITE TUTUROR ! Sa aveti parte de un Craciun fericit si linistit , alaturi de cei dragi . Iar daca ati fost cuminti , sa va aduca mos craciun tot ceea ce va doriti ! MERRY CHRISTMAS !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sarbatori fericite! si numai bucurii tuturor membrilor roportalului va ureaza pisica voastra neagra, acum disparuta prin ceatza :D

 

Un Craciun superb alaturi de cei dragi si an nou mai bun si mai plin decat cel care se incheie (totusi, ar fi bine sa fie mai putin bun decat urmatorul si asa mai departe).

Adios,

:crazy:

mersi si tie iti urez la fel....

 

De la mine pt voi :crazy:

 

:lol2::P :evil:"

 

hai ca mai am una ;) mai frumoasa CLICK

 

CLICK SI PE ASTA

sunt super misto... felicitari!!!!!!!!!!!! :evil:

post-14533-1134979649_thumb.jpg

post-14533-1134979938_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×