Sari la conținut
Forum Roportal
Miss Bitch

Ce anume va atrage la EL/EA?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce anume va atrage la El/Ea? Privirea, mainile, felul cum saruta? Ce anume va face sa va indragostiti sau sa va pierdeti capul dupa El/Ea? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In prima faza, fizicul, mai ales fata si mainile. Apoi e foarte important modul lui de a gandi, e important sa aiba cam aceleasi conceptii despre viata ca si mine, si foarte important, sa stie ce vrea de la viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand m-ar atrage modul ei de a gandi, functie de asta fizicul isi poate pierde din importanta, nu zic ca n-ar mai conta, fizicul intotdeauna conteaza, ci doar ca isi pierde din pondere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inteligenta, personalitatea, caracterul, fizicul, sexualitatea. Cu cat este un om mai complex, cu atat ma atrage mai mult... :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce anume va atrage la El/Ea? Privirea, mainile, felul cum saruta? Ce anume va face sa va indragostiti sau sa va pierdeti capul dupa El/Ea? :cheers:

 

In prima instanta ma atrage din pct de vedere fizic.Apoi intervin celelalte aspecte cum ar fi:caracterul,modul de a gandi,gusturile(e f important sa avem lucruri in comun daca nu,e nevoie de compromisuri).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine, ma atrage la ea, fizicu.. recunosc.... prima si prima data.. dupaia ma uit in ochii ei, sa vad daca gasesc sclipirea aia, dupa care ma apuc de povestit cu ea.... Daca are si ceva in cap... e atunci... mai ramane sa fie "copila" rasfatzata... si ingredientele pentru iubita mea sunt gata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

una din chestiile care ma atrage la el este faptul k nu paote fi al meu...k e al alteia......sunt sigura k dak as reusi sa fiu cu el m-as plictisi repede de el.......dar acum....il vreau doar pt mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe mine, ma atrage la ea, fizicu.. recunosc.... prima si prima data.. dupaia ma uit in ochii ei, sa vad daca gasesc sclipirea aia, dupa care ma apuc de povestit cu ea.... Daca are si ceva in cap... e atunci... mai ramane sa fie "copila" rasfatzata... si ingredientele pentru iubita mea sunt gata.

 

parca ma vad pe mine descrisa :party:"

 

la mine..cel mai mult ma atrage..modul de a gandi,apoi..vine fizicul..care..si eu trebuie sa spun..ca..cat de cat..sa fie bine,si apoi..ce mai trebuie.doar..sa..ma faca sa nu ma mai satur de el!!sa ma tina parca mereu in priza.. :cheers: si..sa stie sa ma faca sa rad..sa nu fie monoton!!ca..ma plictiseste repede.. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×