Jump to content
Forum Roportal
Skater2

Ce sa fac acum?

Rate this topic

Recommended Posts

Prietenei mele ia venit pentru prima data ciclul. :) Asta inseamna ca acum trebuie sa gasim ceva metoda de protectie cand facem sex. :tease: :) :) Care o recomandati? Ca nu as vrea sa ramana insarcinata si nici unul din noi nici la sex nu ar renunta. :nep:

Asta inseamna ca aveti cam 12-13 ani ?

la doctorul de familie cu ea si sa-i prescrie pastile anticonceptionale.

nu conteaza, ai dreptate. :)

Prietenei mele ia venit pentru prima data ciclul. :tease: Asta inseamna ca acum trebuie sa gasim ceva metoda de protectie cand facem sex. :) :) :nep: Care o recomandati? Ca nu as vrea sa ramana insarcinata si nici unul din noi nici la sex nu ar renunta. :)

OH my GOD !! :)

prezervativul.....small size...binenteles. :o:

Prietenei mele ia venit pentru prima data ciclul. :) Asta inseamna ca acum trebuie sa gasim ceva metoda de protectie cand facem sex. :tease: :) :) Care o recomandati? Ca nu as vrea sa ramana insarcinata si nici unul din noi nici la sex nu ar renunta. :nep:

Partea naspa stii care ar fi putut fi? sa ramana fara sa-i fi venit ciclul...

Prea mici pentru sex, prea incapatanati si orgoliosi sa acceptati acest lucru... folositi prezervativul, spune-le la farmacie ca te-a trimis fratele mai mare sa cumperi sau ca vrei sa le umpli cu apa...

Asta inseamna ca aveti cam 12-13 ani ?

depinde :) ca snt fete care le vin si pe la 14-15 ani..depinde de organism ...

oricum tare topicu :tease:

cum s-a mai zis prezervativ si fuguta la doctor pt anticonceptionale..si cu siguranta va ramane si doctorul putin uimit cand o va vedea la usa lui :))

Partea naspa stii care ar fi putut fi? sa ramana fara sa-i fi venit ciclul...

Prea mici pentru sex, prea incapatanati si orgoliosi sa acceptati acest lucru... folositi prezervativul, spune-le la farmacie ca te-a trimis fratele mai mare sa cumperi sau ca vrei sa le umpli cu apa...

Buna asta !:))

Am fost si m-am interesat de prezervative Durex, dar pentru o cutie cu 3 prezervative mi-au cerut un pret enorm. LOOOOL.

Pastilele anticonceptionale sunt mai ieftine? Si de unde pot sa le cumpar.