Sari la conținut
Forum Roportal
Marius65

Oare port ghinion altor persoane?

Postări Recomandate

sunt f confuz. de fiecare data cand apar in viata cuiva trebuia sa apara schimbari in viata lor. pana sa apar eu in viata acelor persoane lor le mergea f bine, dar din momentul cand am aparut eu situatia se schimba radical. apar probleme de tot felul in viata lor, iar dupa ce dispar situatia se remediaza imediat. cred ca eu sunt problema dar nu stiu de ce??

poate a mai avut cineva porbleme de genul asta sa ma poata lamuri si pe mine cu un sfat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

termina mai cu prostiile... ce vraji?

 

 

Mie mi se intampla ca atunci cand sunt cu cineva sa ii mearga prost :focus: Sau cand sunt si eu intr-un loc, sa mearga lucrurile prost. Dar poate e doar parerea mea.

Nu stiu ce sa zic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti ateu?

Daca e ateu se prind vrajile mai bine, sau cum?

 

 

Poate ca ti se pare.

Adica... niciodata nu poti sti cu exactitate ce se intampla in viata cuiva, daramite sa stii ce s-a intamplat inainte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai si tu o problema. :focus:

 

E unul la televizor care propovaduieste hrana naturista drept remediu pentru orice. I se spune apostolul mancarii naturiste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt f confuz. de fiecare data cand apar in viata cuiva trebuia sa apara schimbari in viata lor.

 

Eu ma gandesc la alta posibilitate - poate la inceput a fost o coincidenta, apoi alta, apoi ai inceput sa ai gandurile astea si sa sa influentezi fara sa vrei anumite situatii. Stii ce se spune, ca atunci cand te gandesti intens la ceva, atragi acel lucru. Poate tot ce trebuie sa faci e sa gandesti pozitiv si sa te disociezi de problemele din vietile altora, si aceste sincronizari vor inceta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate te afli intr-o perioada din viata ta in care psihicul tau este mai obosit, mai slabit si incerci sa furi energia persoanelor din jurul tau producandu-le diverse evenimente negative. Sau poate ca tu ai acumulta cantitati de energie negativa de care nu te poti debarasa..... Linisteste-te si toate vor disparea...

Editat de Mariacristina31

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×