Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
marinaru

Dacia Duster

Rate this topic

Recommended Posts

Ma bate gandul sa imi iau o astfel de masina. Am un prieten care lucreaza la Dacia si imi spune ca este un model chiar reusit facut pe platforma Nissan. Ce parere aveti ? :)

şi dacă n-are dreptate, măcar ai cui să-l duci la reparat :)

Nu lucreaza in vanzari este mecanic dar asta nu inseamna ca nu este sau nu poate fi subiectiv. :)

Daca ai neaparat nevoie de un 4x4 si esti minimalist la buget/pretentii, probabil e o alegere foarte buna.

Ma bate gandul sa imi iau o astfel de masina. Am un prieten care lucreaza la Dacia si imi spune ca este un model chiar reusit facut pe platforma Nissan. Ce parere aveti ? :)

Am un prieten care se ocupa cu teste pe masini si datorita lui am vazut acest model live. Conteaza foarte mult ce vrei tu de la masina. Daca vrei un SUV acceptabil la un pret bun, atunci Dacia Duster e o solutie. Aceasta masina sigur va avea un succes enorm in Germania, unde oamenii asteptau de mult pe piata un SUV ieftin si bun care poate fi folosit ca a 2-a masina.

Aceasta masina sigur va avea un succes enorm in Germania, unde oamenii asteptau de mult pe piata un SUV ieftin si bun care poate fi folosit ca a 2-a masina.

Cred ca ai dreptate, asa o sa fie.

SUV ? Nu prea este SUV :) Am vazut si eu ceva filmulete...inca nu am vazut masina. Probabil ca ar avea nevoie de un timp sa se si maturizeze putin mai ales ca este model nou.