Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei

Amenintare terorista impotriva Europei

Postări Recomandate

Gruparea terorista islamista Brigazile Abu Hafs al-Masri ameninta statele europene care au trupe in Iraca. Potrivit agentiei ANSA, pe site-ul Internet al acestei retele a aparut un nou comunicat: “In timp ce armele noastre sint indreptate spre Berlusconi, intreaga Europa este luata in vizor”, se spune in comunicatul mujahedinilor, care “nu vor renunta la razboiul sfint impotriva Europei cita vreme trupele acesteia se vor afla pe teritoriul islamului si musulmanilor”. Teroristii anunta ca vor lovi intreaga Europa care sa-a “implicat in lupta impotriva Islamului” si ca pregatesc un atac “cu arme necinventionale”.

 

Sursa:Evenimentul zilei online

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti foarte informat,nu gluma!!!eu nu prea le am cu politica deci nus ce raspuns ai putea sa-ti dau...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca nu se invata minte o sa fim din ce in ce mai mult in pericol...atentatele sunt cele mai najpa...nu poti sa le prezici decat prin securitate maxima ceea ce nu este peste tot posibil...

 

bafta europenilor :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie ce interese se ascund si in spatele acestor teroristi.

Este clar ca sunt dirijati de undeva si nu de catre amaratul de Bin Laden.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine stie ce interese se ascund si in spatele acestor teroristi.  

Este clar ca sunt dirijati de undeva si nu de catre amaratul de Bin Laden.

 

Eu sunt sigur ca cel care ii dirijeaza nu sta undeva la iveala. Nici macar americanii nu stiu cine este acest om sau acest grup de oameni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a placut de americani care au zis ca o sa-la gaseasca pe Bin Laden si in gaura de sarpe au trecut 3 ani si nimica :dee dc ei nu au reusit mai nimica ma indoiesc ca reuseste Europa, bine ar fi ca Europa sa se apere de astfel de evenimente :) bye bye

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt in iraca si desi zilnica aud amenintari mult mai periculoase si sfasnete..nu ma sinchisesc prea tare!sa-a terminat cu terorismul in iraca si afghanistan!este de asteptat din partea celorlalte tari islamice asa ceva?cu siguranta....asa ca paziti-va pielea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot vorbim despre terorism , teroristi, caamicaadze si chestii din astea.

 

Dar de ce nu incercam sa-i intelegem?

De ce nu incercam sa patrundem in mintea lor si sa rezolvam aceste conflicte pe cale pasnica?

 

Ce vor ei intr-adevar? Vorbesc nu doar despre cei din Iraca, despre cei din lumea intreaga.

Sa subjuge crestinismul? Sau sa fie lasati in pace? Sa fie intelesi?

 

Se joaca marile puteri cu viata si cu interesele lor cum le place, amagind opinia publica cu chestii de genul " va omoara ei pe voi daca nu-i omoram noi pe ei".

 

Poate nu am dreptate, poate sunt prea naiva. Insa sigur problema lor nu se rezuma la "razboiul sfant". Care este adevarul?

 

:dee Poate trece vre-un terorist pe forum si ne spune???

:twisted: :)

 

 

Intre timp spune-ne parerea ta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa Spania, e de asteptat sa aiba de suferit si celelalte state europene care si-au trimis trupe in Iraca.... problema e ca si noi suntem vizati destul de serios, iar Romaniei un atatc terorist ii mai trebuie acum... niciodata nu am inteles ce cautam noi acolo, doar ca sa-i pupam un pic pe americani in dos, ne trimitem soldatii la razboi, punand astfel o natiune intreaga in pericol... halal politicieni! :) :) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×