Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
marina

"Hotie" la box

Recommended Posts

:( Ne-au furat la box!!

----------------------------------

:( important e sa fii vesel

Asa e viata de sportiv, cu arbitrii incorecti.

nu stiu ce va mirati.... :socca: peste tot se fura nu numai in romania :? ata ete am fost furati si la jocurile olimpice la gimnastica la baieti individual nu vii sa parut ca u.sa.a a castigat fara sa merite ...mie da :-x

Am vazut pe Eurosport o reclama in care o spotiva spunea ca ei ii plac Jocurile Olimpice fiinca poate castiga oricine nu conteaza tara pentru care concureaza. Astia nu au nici rusine.

La gimnastica (bebetul ala) a vrut sa ne ia medalia de la sol dar noroc ca gimnasta noastra a lucrat fara greseala ca altfel cine stie ce faceau.

si eu care credeam ca noi, romanii, suntem cei ce furam...

da cine te-a pacalit in halul asta bietul de tine! :tease: :hi: ::tease::

............uite ca sunt altii care fura si mai mult........nenorocirea e ca se fura intr-un domeniu care se vrea caracterizat prin fair-play......pentru ce sunt sporturile oare?....ca sa castige cel mai bun si pentru a oferi distractie telespectatorilor la urma urmei

............uite ca sunt altii care fura si mai mult........nenorocirea e ca se fura intr-un domeniu care se vrea caracterizat prin fair-play......pentru ce sunt sporturile oare?....ca sa castige cel mai bun si pentru a oferi distractie telespectatorilor la urma urmei

[snapbacca]51668[/snapbacca]

logic ar fi sa castige cel care merita, nu cel care are mai multi bani, mai multe relatii, mai multa influenta etc.

Pai in sport aproape intotdeauna castiga ala cu mai multi bani. Se cumpara sportivi, se schimba nationalitati... Foarte rar mai ajunge sa castige si aia care merita

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this