Sari la conținut
Forum Roportal
laursan3

Sexul are un pret

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am gasit pe Youtube un film care merita vazut! Doamna care vorbeste a fost adusa pe lume de o fata de 15 ani in urma unui viol. Acum, cand a ajuns adult, s-a impacat cu modul in care a fost adusa pe lume, i-a multumit public mamei naturale fiindca nu a avortat-o, si se dedica ajutarii tinerilor in problemele lor! Nu vreau sa va rapesc curiozitatea spunandu-va mai multe! Mai multe gasiti in urmatorul film in 3 parti:

http://www.youtube.com/watch?v=pplQgV00ND4...player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=nmILNw6H6_A...player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=2gZUHP6WZQA...player_embedded

 

Vizionare placuta!

Editat de laursan3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Propaganda tipic americana in stil de stand-up comedy. Nimic interesant si s-a chinuit o ora ca sa explice ca nu e bine sa te f*** inainte de casatorie. Acelasi mesaj se chinuie sa-l transimta lupini aici pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Propaganda tipic americana in stil de stand-up comedy. Nimic interesant si s-a chinuit o ora ca sa explice ca nu e bine sa te f*** inainte de casatorie. Acelasi mesaj se chinuie sa-l transimta lupini aici pe forum.

Ce zice rau? 14.000 de tineri americani infectati cu o BTS in ultimele 24 ore nu e o informatie reala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce zice rau? 14.000 de tineri americani infectati cu o BTS in ultimele 24 ore nu e o informatie reala?

Da nu a zis nimeni ca nu e o informatie reala,doar ca sunt de parare ca daca faci sex protejat,atunci nu ar trebui sa fie problema.Si nu ma refer la anticonceptionale.

Pana la urma e alegerea fiecarui sa isi inceapa viata sexuala cand vrea.Doar ca adolescentii din ziua de azi ar trebui sa fie mai atenti si sa gandeasca de 2 ori in privinta anumitor lucruri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da nu a zis nimeni ca nu e o informatie reala,doar ca sunt de parare ca daca faci sex protejat,atunci nu ar trebui sa fie problema.

De ce crezi asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fara apropouri la alti useri se poate? :cheer:

 

 

nu a fost apropo, a fost spusa chiar direct: "Mesajul principal pe care il transmite lupini pe forum este 'nu sexului premarital!'", vezi vreo problema pe-aici? vreo incalcare a vreunei reguli de pe roportal? Nu? Asa ziceam si eu.

 

PS: Sunt off-topic, pentru ca esti off-topic.

 

 

@laursan: n-am nimic cu mesajul care il transmite ci cu modul in care il transmite. Din partea mea lumea n-are decat sa astepte si pana la 70 de ani pana "sa-si rupa sigiliul", fiecare dupa cat il duce capu.

 

14 000 pe zi, inseamna 5 milioane pe an... Cati dintre ei nu se mai vindeca si nu traiesc o viata plina? in astia 14 000 includem si bolile gen candidoza? pe-aia poti sa o faci si daca esti virgin/virgina si iei antibiotice... lucrurile nu sunt intotdeauna asa cum sunt prezentate, iar modul agresiv de a face propaganda, genul: "Eu stiu, voi sunteti prosti, ascultati si faceti ce va zic eu" nu-mi place.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×