Sari la conținut
Forum Roportal
Trulealea

Cand pierzi totul...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna la toti...as incepe mai intai putin despre mine...sunt o persoana ca atunci cand ma indragostesc devin mai prostuta asa si naiva,si pentru persoana iubita sunt gata la orice,asa cum am patit si acum ,am fost 1 an cu o persoana in care am crezut si mi-am pus multe sperante ,ca incat am uitat de prieteni,si nu anume prieteni nu de 1 an sau 2,ci chiar de 10 si mai multi...si acum l-am pierdut si pe el si prietenii..sunt foarte reci cu mine,se fac ca nu au timp de vorba:(ceea de ce am eu nevoie acum cineva sa-mi fie alaturi...sunt vinovata recunosc,insa fostu prieten nu prea avea prieteni si ma staruiam eu sa petrec mai mult timp cu el,uitand de prietenii mei:(si acum ma caiesc destul de tare pentru ca el chiar nu a meritat nimic din partea mea...acum nustiu cum sa revin la ceia ce am fost,pentru ca sunt destul de pierduta si plus la asta si singura...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Du-te in cluburi si iti gasesti prieteni noi. Prietenii nu sunt prieteni, daca iti erau, acum te ascultau si el e un bou.

.. cum nici "tu" nu le esti prienena, daca pt primul care te da pe spate, le dai cu piciorul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.. cum nici "tu" nu le esti prienena, daca pt primul care te da pe spate, le dai cu piciorul.

Draga bydy, fata a intrat sa impartaseasca cu cineva ce are pe suflet si din cate am citit, AM INTELES ca stie care ii sunt greselile, nu mai e nevoie sa-i dai si tu in cap acum...la figurat vorbind bineinteles! Deci daca nu ai ceva mai bun de comentat, decat sa fii rautacioasa (ca de obicei de altfel), te abtii!

 

Trulealea ar trebui totusi sa dai mai multe detalii despre relatia ta, de ce v-ati despartit...dar pe forumul asta nu prea cu cine vorbi ca vor sari toti sa te blameze! Trust me, stiu ce zic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga bydy, fata a intrat sa impartaseasca cu cineva ce are pe suflet si din cate am citit, AM INTELES ca stie care ii sunt greselile, nu mai e nevoie sa-i dai si tu in cap acum...la figurat vorbind bineinteles! Deci daca nu ai ceva mai bun de comentat, decat sa fii rautacioasa (ca de obicei de altfel), te abtii!

 

Draga fata, nu incerca sa ma pui la punct, pt ca nu te iau in seama. Eu imi spun parerile cum vreau.

Consuma`ti momentele astea de "autoritate"... cu altcineva.

Cu de obicei'`ul ala... m-ai facut sa zambesc. :P

 

LE: Daca nu ii da nimeni in cap [ la figurat, fireste], nu va sti niciodata ca prietenia se intretine. Poate si prietenii ei au avut nevoi si ea nu a fost langa ei.

Si daca ai citit bine, ea se caieste pt ca el nu a meritat, nu pt ca i-a abandonat. E mare diferenta! Daca acum era bine-merci cu el, o durea in paispe de prieteni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga fata, nu incerca sa ma pui la punct, pt ca nu te iau in seama. Eu imi spun parerile cum vreau.

Consuma`ti momentele astea de "autoritate"... cu altcineva.

Cu de obicei'`ul ala... m-ai facut sa zambesc. :P

 

LE: Daca nu ii da nimeni in cap [ la figurat, fireste], nu va sti niciodata ca prietenia se intretine. Poate si prietenii ei au avut nevoi si ea nu a fost langa ei.

Si daca ai citit bine, ea se caieste pt ca el nu a meritat, nu pt ca i-a abandonat. E mare diferenta! Daca acum era bine-merci cu el, o durea in paispe de prieteni.

 

Consuma-ti tu momentele de mare persoana importanta cu altcineva ca eu nu sunt draga fata cu tine. ESTI PENIBILA! In rest pt mine parerile tale sunt ZERO, te ignor! Esti prea aroganta ca sa porti o discutie cu cineva...mai bine pune-te la sex daca ai cu cine ca pare-mi-se ai nevoie in seara asta de valentine's day. Daca asa o sa imtampini toti noii veniti de pe forum, in curand n-o sa mai fie nevoie de atatia moderatori. Si astept sa ma banezi k ma doare fix in paispe ca sa citez expresia ta de mare doamna de cartier. Asta e un forum de 2 lei, m-am convins intr-un final, iar 90% persoane ca tine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu te rog sa revii ontopic si sa termini cu obiceiul asta prost de a veni pe forum cand ai nervi.

Nu e prima data cand faci asta. Dar chiar si in seara asta? Nu ma asteptam :P

Inceteaza. Nu`ti mai tolerez frustrarile.

 

Nu te obliga nimeni sa stai pe forum. Nu iti place, nu mai intra aici.

Simplu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca m-am dus cu pluta stiu si am uitat de ei..stiu ca am gresit de asta ma caiesc,nu de el ma caiesc,dar ca am uitat de prieteni...el acum e un nimeni pentru mine....si nu as vrea alti prieteni...ii vreau pe ei inapoi,vreau tot cum a fost...pt ca 1 an am trait doar in minciuni.Cu el ne-am despartit din nimicuri...de fapt el demult a dorit asta si gasea motive insa eu faceam totul ca sa-l tin langa mine fiind ca l-am iubit...dar acum ultima oara am zis ca renunt si eu,nu mai pot eu tot timpul sa-mi bat capu si numai eu sa lupt inca stiind ca nu am gresit cu nimic.Si cel mai obijduitor a fost ca el a facut cu prietenii mei cunostinta,chiar si cu toata familia mea,si acum se face ca nu-i cunoaste.A fost un fatarnic,si din cauza lui am pierdut ce aveam mai scump,pentru ca aveam incredere,DAR in 1 rand e vina mea..si imi pare foarte rau!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Incaiera-i drace ! :)

2. Daniela, Bydy are cu cine, doar ca asta e felul ei de a fi, daca ai sti cate ceva despre ea ti-ai da seama si de ce ;)

3. In aia 90% ma bagi si pe mine cumva ? :P

4. Forumul nu este de 2 lei, ci este de cati lei vreau eu - pentru ca sunt membru si eu ii cresc sau ii scad valoarea - cam asta e modul in care trebuie privita problema.

5. N-am timp de asa ceva, dar m-ar distra ca la mine sa scrie Politia Roportal si sa fac misto sadic de cei care vin si fac p... (ce vreti voi, ori aia, ori alalta) fara motiv serios.

6. Cine te-a suparat, Daniela ? :) Nah, vezi ca se poate si fara sa dai cu paru ? :)

 

ON-TOPIC:

Tru... etc etc (ai un nick ciudat din care nu inteleg nimic) - imi place poza ta - da' rau de tot... Mai exact... :P :) :) ... Ai priceput tu. Alta treaba - si eu ca si tine m-am trezit intr-un hau cand mi s-a dus dracu marea relatie si marea iubire a (amestecatura de cuvinte urate pe care nu am voie sa le scriu ca imi da bydy suspend). Si ce am facut ? Pai nah, pana la urma, am reluat legatura cu vechii prieteni si am fost sobolan ca ei ma intrebau ce mai fac si eu ii frecam la cap ca vai ce trist si singur si nefericit sunt si vai cum am pierdut-o pe printesa vietii mele. So what ? Cu ocazia asta, insa, in disperarea si durerea mea, mi-am facut si alti prieteni - nu e greu deloc - incearca si vei vedea - totul e sa nu dai peste mana care ti se intinde :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×