Sari la conținut
Forum Roportal
~Sherry~

furarea contului

Postări Recomandate

salut!ma enerveaza furarea conturilor! eu am plecat de pe desenatori! sincer,mie mia fost furat contu si de asta ati primit toti note de 1 si injurari! credeti ca sunt proasta sa imi sters propriile desene?!

lui luciana_theone tot ia fost furat contu si tot nu e vina ei! atentionez sa nu mai faceti colaborari ca e sezonul furturilor! cine nu ma crede mai intrebati alti useri la care li sau furat contu! asta am dorit eu sa spun aici.

 

va rog frumos sa raspundeti astfel incit sa rezolvam aceasta problema!

post-230832-1266136993_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum adica ti-a fost furat contul?

 

:spiteful:)))))))

Colaboreaza mai multi pe contul unuia la un desen si isi sparg conturile intre ei apoi. Kids. :spiteful:

Editat de Essenza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu si eu acel/acea utilizator/utilizatoare (luciana_tehome)...mi-a dat com la un desen de-al meu...am vazut la un desen unde a comentat el/ea...acolo scria ca contul a fost furat de catre cimmaron...nu prea cred eu asa ceva dar va intreb p voi :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu si eu acel/acea utilizator/utilizatoare (luciana_tehome)...mi-a dat com la un desen de-al meu...am vazut la un desen unde a comentat el/ea...acolo scria ca contul a fost furat de catre cimmaron...nu prea cred eu asa ceva dar va intreb p voi :threaten:

ce copil ar putea crede k i-ar fura cimm contul?vorba lu essy,kids :secret:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oamenii fura conturi pt amuzament :] .

nu trebuie sa va datsi informatiile contului , decat dak avetsi incredere in acea persoana..kiddos < < .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×