Sari la conținut
Forum Roportal
Elena212

De unde mai luam credit zilele astea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

 

Nu stiu ce sa fac, vreau sa fac niste reamenajari prin casa (sa zugravesc, sa pun parchet si sa schimb canapeaua din sufragerie ca mi-e teama ca arcurile or sa intepe pe cineva pana la urma). Ce banci au ofertele cele mai bune in perioada asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,

 

Nu stiu ce sa fac, vreau sa fac niste reamenajari prin casa (sa zugravesc, sa pun parchet si sa schimb canapeaua din sufragerie ca mi-e teama ca arcurile or sa intepe pe cineva pana la urma). Ce banci au ofertele cele mai bune in perioada asta?

 

Hey,

 

Cel mai bine ar fi sa compari mai multe oferte inainte sa iei o decizie. Eu ti-as recomanda sa intri pe http://credite.money.ro/ . Asta e un fel de calculator de credite unde in functie de datele pe care le bagi poti sa gasesti varianta cea mai potrivita pentru tine.

Mi-a placut foarte tare pentru ca ti se spune din start care-i dobanda pentru fiecare varianta in parte. In plus poti sa aplici direct de pe site si sa te contacteze cei de la banca ca sa-ti faca o oferta.

Sper ca ti-am fost de folos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,

 

Nu stiu ce sa fac, vreau sa fac niste reamenajari prin casa (sa zugravesc, sa pun parchet si sa schimb canapeaua din sufragerie ca mi-e teama ca arcurile or sa intepe pe cineva pana la urma). Ce banci au ofertele cele mai bune in perioada asta?

 

 

Buna ziua!

 

Sunt consulant de credite la UniCredit Tiriac . Avem o oferta in perioada asta la creditele de nevoi personale si de refinantare cu zero comision. Daca doriti, puteti sa ma contactati si pot sa va fac un calcul sa vedem la ce suma va incadrati si cu ce rata.

O zi buna!

Editat de Cristinick
Adresa de e-mail scoasa. Clientii ii gasesti in alta parte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bagatul in credite acum e o idee foarte proasta - timpurile rele abia incep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai bine ne taiem noi o mana decat sa luam credit?

Elena Bone i-a scris si lui Hannibal pe un alt topic despre credite... Crezi ca pun ceva la cale cu privire la taiatul mainii?... :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inventia creditului e una proasta dintotdeauna , nu numai in vreme de criza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca voi va descurcati fara credit bravo voua.

nu sunt multi in aceasta situatie :)

 

e misto sa iti iei o casa din salariu ... :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca voi va descurcati fara credit bravo voua.

nu sunt multi in aceasta situatie :yes:

 

e misto sa iti iei o casa din salariu ... :flowers:

 

Ai dreptate dar in Romania nu se gandeste nimeni la tine . In alte tari lucrurile stau mai altfel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Banca este la fel de hrapareata oriunde. In alte tari cu venitul pe cap de locuitor mai omenesc decat la noi,bancile sunt obligate sa fie si ele mai umane. Din cauza concurentei in primul rand. Avand bonitate mai mare,tot occidentalul are credite cat pentru vreo trei vieti.Banca ce poate sa faca decat sa fie amabila cu dansul,daca vrea sa vada banii inapoi.

Trebuie sa avem in vedere si altceva. Daca motivele crizei actuale sunt destul de incetosate si perverse, cauza la vedere a fost tocmai functionarea pe credit ,intr-o masura exagerata.

Cat priveste raspunsul la intrebarea topicului, putem sa luam cam de oriunde.Alearga toate bancile dupa clienti cu limba scoasa . Au insa si verificari draconice .Asadar cine are venitul necesar poate sa gaseasca oferte bune.Eu sunt "fan" CEC Bank in ultima vreme.Desi par bucuros de asta ,este doar o impresie .

Cei care au venitul nesigur sau anemic,ar fi bine sa se abtina un timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×