Sari la conținut
Forum Roportal
fast_motion

De ce ar insela un barbat ?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

se pare ca noi am fi otrava din viata femeilor si totul s-ar intampla din vina noastra... no shit!! cum ramane cu ele atunci ?? argumentati ce ne impinge pe noi sa le inselam. devin posesive ?? geloase, neinteresante... si majoritatea din ele mincinoase pentru a se scoate din diferite activitati cu prietenul ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si voi sunteti nesaturi, ca deh, sunteti odihniti. veniti de la munca si va puneti cu burtica in sus la tv cu berea sub nas. Muierile vin de la servici si o iau de la capat acasa. Ba gatit, ba spalat, ba facut ordine... si seara la culcarica barbatelul odihnit are chef de prostioare... think about it!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

haha, in ce lume imaginara traiti ?? ordine nu faceti in timpu saptamanii decat daca vine cineva in vizita si atunci nu putem sa scapam de cicaleala oricum si punem si noi mana sa ajutam, de facut mancare nici nu intra in discutie fiindca se gasesc destui care stiu sa gateasca acum iar de spalat ce zici ?? te duci cu ligheanu de rufe la rau si cu 2-3 bucati de sapun ??

 

deci astea nu sunt niste scuze plauzibile dar sunt menite ca umplutura si spre a ne face pe noi barbatii sa parem niste indiferenti cand de fapt nu este asa.

 

in primu rand majoritatea barbatilor muncesc peste program pt a castiga mai bine si cand ajung acasa normal ca vin obositi, si mai este in plus si gandul ca se intorc la o gura care nu mai tace...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, pai tocmai asta e... la primu refuz okay, esti interesanta, la al doilea la fel, la al treilea incepe deja sa mi se ia, si uite asa fara voia noastra, cum zici si tu, ajungem sa ne intersectam cu alte tipe care isi manifesta interesu fata de noi.

 

bine ca in sfarsit a recunoscut cineva. caz rezolvat!!! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

concluzia fiind care? ca tot femeile-s vinovate, da?

 

pai astupa melita aia cu ce gasesti la indemana si treci la fapte, iati ce-i al tau, da nu ca plavanu, asaaaaaaaaa mai ca vitalu, pricepi tu cum..... :) :> ^_^ :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e vorba ca nu stiu sa-mi iau ce-i al meu, e vorba ca se intampla des ca barbatii sa se loveasca de un refuz... nu acum, ma doare capul si vreau sa ma relaxez; nu acum, sunt obosita; nu acum, vreau sa ma uit la televizor, nu am mai vazut emisiunea asta, poti sa te uiti si tu cu mine daca vrei... si o multime de alte prostii din astea cu care ne inlaturati treptat si pe urma va intrebati de ce a murit casnicia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de parca voi ati fi perfecte... in loc sa stati si voi 5 minute, ca mai mult nu dureaza pt barbatii care vin obositi de la servici. ce zici ?? ca s-a stins romantismu ?? pai s-a stins atunci cand v-ati lasat sa ne egalati la lungimea parului de pe picioare... trist...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×