Sari la conținut
Forum Roportal
Utzzy_16

Dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut.Am o prietena de un an jumate si pana acuma cateva luni totul decurgea bine in relatia noastra,dar s-a intamplat sa am un accident de masina si de atunci s-a schimbat radical fata de mine.Recunosc ca masina era o jucarie de agatat femei dar eu nu vreau sa cred ca statea cu mine doar pt masina .Acum ea e indiferenta,nu prea o mai interesez asa mult,imi spune sa nu o mai stresez cu mesaje chestii de genul.Am intrebat-o daca are pe altcineva sau daca vrea sa ne despartim si mi-a zis ca nu,ca eu sunt prea cicalitor ca am devenit un stres pentru ea, dubios ca acum sunt cicalitor desi am acelasi comportament ca si inainte de accident... as vrea sa ma ajutati cu un sfat ce ar trebui sa fac? credeti ca ma inseala ? sau ca tot ce a vazut la mn era masina aia ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Repara-ti masina. Sau ia una noua. Se pare ca asta era centrul atractiei.

Daca ai dubii, fa un test. Spune-i ca vrei sa iti iei o masina noua, in genul celei care a avut accidentul, si ca esti nehotarat si ai avea nevoie de ajutorul ei. Ia vezi cum ii revine sclipirea in ochi si brusc nu mai esti cicalitor. :roll:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai singur ai recunoscut ca foloseai masina pentru agatat.

 

"agatate" cu asa momeala se lasa doar tipe de genul prietenei tale. ce-ai cautat, exact aia ai gasit.

 

acuma........deal with it, sau mai corect spus.....with her...... :roll: :D :lol2: :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da,dar nu se astepta sa fie implicat emotional cu vreuna dintre agatate. :D.Acum poate isi va schimba atitudinea.Un sut in dos,un pas inainte :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cauta-ti alta,respectiva sigur se uita la tine doar pentru ca aveai masina ( si odata ce aveai masina,rezulta ca aveai si bani). Sunt o multime de fete in lumea asta,nu vad de ce te-ai rezuma doar la una.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ideea lui Enki!Spune-i adio,cine sta cu tine e pentru persoana ta, nu pt ceea ce ai!Nu am inteles niciodata fetele care sunt impresionate de o masina,ca doar nu le apartine(cand saruta,il saruta pe el nu masina,cand vorbesc,vorbesc cu el,nu cu masina)!pune in actiune ideea lui Enki si daca se schimba,spune-i pa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

......mi se pare nitel cam exagerat....nu cred ca o fata ar sta cu un baiat un an jumate doar pentru masina....ai luat in considerare si varianta ei?.......de multe ori nu realizam ca facem un anumnit lucru pana nu n-i se atrage atentia.

sunt curioasa daca relatia asta a avansat si pe plan mai intim, sexual?....daca nu ....atunci e posibil si varianta cu masina.cred ca cel mai bine ar fi sa discutati sinceri legat de relatia voastra, doar asa ai sti intradevar cum stau lucrurile... ;) :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incep prin a spune ca imi pare rau sa aud ca ai suferit un accident de masina.As dori sa te intreb daca accidentul a lasat urme si fizice pentru ca cele pshice le-ai enumerat tu.Daca nu(Doamne-ajuta!)inseamna ca masina era pentru tine singurul factor al sporirii increderii in tine,pentru ca se deduce ca fara obiectul in cauza ti-ai pierdut si ultimul strop si pentru ea singurul generator de afectiune in ''relatia''voastra.Problema nu este femeia de langa tine,pentru ca este un caz mult prea comun,problema esti tu, pentru ca te subestimezi intr-o asemenea masura incat sa-ti pui intrebarea daca o femeie te-a folosit pe post de taxi de lux.Subscriu nu ai pierdut nimic,insa recupereaza cat mai repede banii pe casco si increderea in tine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut.Am o prietena de un an jumate si pana acuma cateva luni totul decurgea bine in relatia noastra,dar s-a intamplat sa am un accident de masina si de atunci s-a schimbat radical fata de mine.Recunosc ca masina era o jucarie de agatat femei dar eu nu vreau sa cred ca statea cu mine doar pt masina .Acum ea e indiferenta,nu prea o mai interesez asa mult,imi spune sa nu o mai stresez cu mesaje chestii de genul.Am intrebat-o daca are pe altcineva sau daca vrea sa ne despartim si mi-a zis ca nu,ca eu sunt prea cicalitor ca am devenit un stres pentru ea, dubios ca acum sunt cicalitor desi am acelasi comportament ca si inainte de accident... as vrea sa ma ajutati cu un sfat ce ar trebui sa fac? credeti ca ma inseala ? sau ca tot ce a vazut la mn era masina aia ?

 

Parerea mea e ca daca iubita asta a ta a stat cu tine pentru masina si acum e cu altul nu te-a inselat pe tine ci ti-a inselat masina ...probabil a trecut la un alt nivel si poate se plimba cu vreun maybach pe ritm de manele ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×