Sari la conținut
Forum Roportal
L.G.R

Ba alba..ba neagra. :(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt zile si nopti cand e foarte dulce,imi zice intruna ca ma iubeste nu se satura sa`mi repete.. iar de multe ori d`abia deschide gura.. nici pe mess nu prea mai vorbim,ii scriu ceva imi raspunde dupa nush cate ore.. daca incerc sa vorbesc cu el ma ia cu d`alea ca am luat`o razna chestii de genu.. de exemplu acuma de la revelion intradevar e putin suparat din cauza unui prieten care e in spital dar de la revelion d`abia mai vorbim,seara la culcare ii scriu pe mess noapte buna si ce ii mai scriu si el nu`mi raspunde.. nu stiu ce sa fac ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa-l intelegi si pe el... tie ti-ar placea sa-ti ingradeasca cineva libertatea? Daca sunt si momente in care poate nu are timp sa stea cu tine , asta nu inseamna ca nu te iubeste....Probabil, tu stai acasa toata ziua iar el munceste ... Incearca si fii obiectiva ...Bafta maxima !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da eu nu iam zis "tot timpul ti`l petreci cu mne ca asa zic eu" doar ca nush ce are,aqma e asa acuma se schimba :| si ma enerveaza schimbarile astea ale lui de stare.. de multe ori am impresia ca ma minte,ca`mi ascunde ceva si tac din gura tocmai sa evit nishte certuri :lol2: ..

 

aa si inca ceva,pe mine ma cam tzine asa din scurt.. eu nu prea ii zic ce sa faca ca stiu ca zice ca mine si face ca el.. in schimb eu de 4 luni n`am mai iesit afara :roll:) credit pe telefon nu mai am de "cand eram mica" :D) si tot felu de tampenii d`astea ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si tu ai 17 anisori si el cati are ? Si de cand sunteti voi impreuna ? Si tu cam ce vrei de la el ? Si cam ce parere ai despre el ? Asta m-ar interesa mai mult ca sa imi pot da cu parerea, decat piticul tau de pe creier ca nu se omoara vorbind cu tine pe messenger.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tu ai 17 anisori si el cati are ? Si de cand sunteti voi impreuna ? Si tu cam ce vrei de la el ? Si cam ce parere ai despre el ? Asta m-ar interesa mai mult ca sa imi pot da cu parerea, decat piticul tau de pe creier ca nu se omoara vorbind cu tine pe messenger.

 

piticul meu de pe creier nu e ca nu vorbeste cu mine pe mess e ca acuma e intr`un fel si imediat se schimba si ma enerveaza starile astea,el are 19 ani.. suntem impreuna de 4 luni.. care e problema, eu cat si el suntem gelosi si cam posesivi.. si chestia cu piticul meu de pe creier e ca el e in italia iar eu in romania .. el stie tot timpul ce fac eu..eu nu stiu ce face el si uite asa se nasc idei d`astea stralucite...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Paiii... 4 luni e foaaarte putin. De cate ori v-ati vazut voi in patru luni ? Daca e strict o relatie de messenger si telefonie mobila - atunci nu te mai stresa si fa-ti un boyfriend in viata reala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e doar pe mess .. eu o sa plec la el luna asta .. ne stim de mai mult timp,doar ca ne`am hotarat sa fim impreuna aqma 4 luni ... insa in 4 luni n`ai idee ce mult am ajuns sa`l iubesc si de`asemenea si el pe mne,am renuntat la multe pt el si el pt mne si inca mai renunta..

 

Paiii... 4 luni e foaaarte putin. De cate ori v-ati vazut voi in patru luni ? Daca e strict o relatie de messenger si telefonie mobila - atunci nu te mai stresa si fa-ti un boyfriend in viata reala.

 

nu e doar pe mess .. eu o sa plec la el luna asta .. ne stim de mai mult timp,doar ca ne`am hotarat sa fim impreuna aqma 4 luni ... insa in 4 luni n`ai idee ce mult am ajuns sa`l iubesc si de`asemenea si el pe mne,am renuntat la multe pt el si el pt mne si inca mai renunta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai pleaca atunci, daca stii tu sigur ca pleci. Mie mi se pare ciudata relatia voastra - dar nah, se mai intampla si d-astea. Lasa-l in pace, o fi avand si el probleme si d-aia se poarta asa. Ai rabdare si vezi daca isi revine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai pleaca atunci, daca stii tu sigur ca pleci. Mie mi se pare ciudata relatia voastra - dar nah, se mai intampla si d-astea. Lasa-l in pace, o fi avand si el probleme si d-aia se poarta asa. Ai rabdare si vezi daca isi revine.

 

pai cam asta incerc sa fac,sa`l las in pace doar ca e mai greu cand esti gelos si posesiv pe deasupra.. si cam fierbe sangele in mne :roll: e prima oara cand recunosc ca fierbe sangele in mine dar .. :D de revenit isi revine dar tzine decat o noapte , 2 maxim 3.. si pe urma iar o ia usor si se duce in lumea lui...cat despre ca e ciudata relatia noastra poate asa o fi ca multi s`au intrebat cum de tzine o relatie la distanta si ne mai si iubim dar el vine la 2 saptamani la mine si ne este oarecum "usor" dar ne tzinem tari ca stim ca peste cateva zile vom fi tot timpul impreuna...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai fierbe tu atata si ai rabdare. Daca nu ai rabdare iti dai singura in cap. Daca stresezi un om - omul se indeparteaza. Daca vrei sa o iei altfel, pai - daca te vrea cu el acolo, inseamna ca tine la tine, altfel nu ar avea niciun interes sa vi pe capul lui acolo, asa ca linisteste-te.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×