Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am fst casatoriti cativa ani buni, avem un baiat si o fetitza iar de 1 an si lucrurie intre noi s-au skimbat drastic el nu ma mai baga in seama, si eu incepusem sa fac acelasi lucru de ciuda si din mandrie ca eu mereu trageam de el si el niciodata...sictirita sa mai traiesc asa am inc sa ma imprietenesc cu cineva, a fst amicitie luni bune dupa care s-a ajuns la sentimente..in fine nu are rost sa o lungesc...el a mirosit cv si a divortat de mine timp in care a avut grija sa imi faca o imagine proasta in societate...sa nu o mai lungesc...mi-e dor de el..el mi-a zis ca nu mai stie daca ma iubeste sau nu...nu stie ce vrea...mie imi e dor de el...tipul cu care m'am incurcat ma iubeste mult si nu stie ce sa mai faca pt mine sa nu imi para rau..si eu am crezut ca il iubesc dar tz am realizat ca il el cautam ceea ce-i lipsea sotului...daca ar fi sa privesc la rece sotul nu merita nmk in comparatie cu tipul acesta dar na mie tot la el imi e gandul, mi-e greu tare a fst o per in care amandoi am gresit insa eu mai mult.....

daca pers de sex masculin ma pot ajuta cu o parere un sfat spuneti-mi cum sa ma comport cu el, ca sa incep sa il atrag iar..ahh si un alt amanunt poate important..kiar daca ne-am despartit, intretinem relatii sexuale in continuare, el vine la mine si ii spune ca asta ii place f mult..eu ma simt aiurea ca as vrea sa ma aibe iar la inima...ce sa fac cum sa ma comport?? multumesc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea mea faptul ca inca intretineti relati este foare rau..pentru ca intradevar sunteti oameni maturi si va cunoastet foarte bine ..dar oare nu simti k intr-un fel se foloseste de tn?..sincer u simti k il iubeste de fapt ai simtit tot timpul...in concluzie iubirea nu e asa ca si cum ai zice azi nu stiu dak il iubesti si maine il iubesc iar si deastea...iubesti mereu o simti...Dupa parerea mea el are o problema nu stie daca sa te ierte sau nu ..asta da ..dar daca se gandeste ca ati putea sa va impacati inseamna ca in sufletul lui mai exista ceva pentru tine......Dar sincer nu crezi k toata viata o sa va urmareasca asta?Oare cum poate sa mai doarma el langa tine cand stie ca tu ai fost a altuia?parerea mea ..vorbiti serios despre asta ...luati o hotarare ...si nu va uitati inapoi..pentru ca trecutul urmareste mereu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io daca as fi barbat nu as putea trai cu acest sentimen ca poate ea inca ma inseala...nu stiu daca intelegi e vorba doar de incredere pentru ca daca increderea nu mai ea ..poate sa faca orice ca tot nu o va mai crede....Cat despre faptul ca ei intretin relatii sexuale aici tind sa cred ca el profita de ea si de faptul ca ea il iubeste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ierti da nu uiti..:Pintodeauna e la fel...dupa un altul vine un altul...asa se gandesc ..daca ar iubi-o foarte mult atunci da ar ierta-o ...dar nu cred ca atata timp cat a facut greseala de a neglija-o nu cred ca vreodata se va gandi ca poate din cauza lui face asta ..niciodata ...Eu as ierta ..dar e ceva ce nu poti sa uiti..doar cu mult ajutor:P

 

Dupa ce ca a divortat de tine si ti-a creat o imagine proasta in societate,tu il mai lasi sa se atinga de tine?

 

 

exact ...adik io as simti ca profita ..sau cel putin u ce ai crede daca un barbat vrea sa se culce cu tine dar nu e sigur daca sa te ierte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...sictirita sa mai traiesc asa am inc sa ma imprietenesc cu cineva, a fst amicitie luni bune dupa care s-a ajuns la sentimente..in fine nu are rost sa o lungesc...

 

Aaa... adulterul vine asa, din sictir ?!

el a mirosit cv si a divortat de mine timp in care a avut grija sa imi faca o imagine proasta in societate...

Aha, el iti facea o imagine proasta in societate, iar tu una buna , nu ?! :D

 

sa nu o mai lungesc...mi-e dor de el..el mi-a zis ca nu mai stie daca ma iubeste sau nu...nu stie ce vrea...mie imi e dor de el...tipul cu care m'am incurcat ma iubeste mult si nu stie ce sa mai faca pt mine sa nu imi para rau..si eu am crezut ca il iubesc dar tz am realizat ca il el cautam ceea ce-i lipsea sotului...daca ar fi sa privesc la rece sotul nu merita nmk in comparatie cu tipul acesta dar na mie tot la el imi e gandul, mi-e greu tare a fst o per in care amandoi am gresit insa eu mai mult.....

Poate doar CREZI ca ti'e dor ?! Oricum , la capitolul sentimente lucrurile par neclare . Asta ca sa fiu elegant.

 

am fst casatoriti cativa ani buni, avem un baiat si o fetitza .

Felicitari !

 

Te;ai gandit vreodata ce soarta vor avea ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aaa... adulterul vine asa, din sictir ?!

 

Aha, el iti facea o imagine proasta in societate, iar tu una buna , nu ?! :D

 

 

Poate doar CREZI ca ti'e dor ?! Oricum , la capitolul sentimente lucrurile par neclare . Asta ca sa fiu elegant.

 

 

Felicitari !

 

Te;ai gandit vreodata ce soarta vor avea ? :roll:

 

 

 

cred ca s-a gandit si cred k timpul nu poate fi dat inapoi..ea cauta o portita de scapare Sa fie una benefica atat pentru ea cat si pentru copii.Nimeni nu justifica ce a facut dar nu trebe sa o judecam noi ..ci trebe sa o ajuta sa gaseasca o iesire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este f adevarat ca fara incredere nu faci mare lucru intr`o relatie, dar cand suntem inselati [ barbati sau femei], trebuie sa vedem si partea noastra de vina.

da, asa e.

dar si sa acceptam totodata ca desi noi am avut dreptul sa gresim, celalalt are la randul lui dreptul sa nu ne ierte.sau sa ne ierte dar sa nu ne mai ofere o a doua sansa.

 

Cat despre povestea lor..nu stiu ce sa spun..luni de zile ea sa aiba un amic atat de apropiat si lui sa i-o ascunda atata amar de vreme?..asta m-ar durea pe mine mai tare decat faptul ca m-a inselat.

ca m-a putut minti, atata timp..cum a putut sa imi zambeasca, sa vorbeasca cu mine, sa adoarma langa mine in pat in tot acest timp..si sa imi ascunda atatea?! ...cand un om iti demonstreaza ca poate face asa ceva, cum ai mai putea avea incredere in el?

 

Faptul ca el inca mai face dragoste cu tine poate insemna foarte mult, sau poate insemna foarte putin.

Depinde de ce fel de om e.

Insa daca tie nu iti e comod sa fii a lui in pat si in rest sa te priveasca ca pe o straina..ai tot dreptul sa opresti acest cerc icios. otodata fii sincera cu el si spune-i clar e simti si ce iti doresti-o a doua sansa sau mai bine nimic.

Vei pasa mingea in careul lui si el va intelege ca trebuie sa aleaga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. exact ...adik io as simti ca profita .. 2.sau cel putin u ce ai crede daca un barbat vrea sa se culce cu tine dar nu e sigur daca sa te ierte?

1. Eu tind sa cred ca profita de tine.

2. Ma pui in postura de a gandi ca o fata si mi-e cam greu. Iti arata in vreun fel,prin comportament,sau orice altceva,ca ar vrea sa te ierte? Suna cam absurda intrebarea,cand defapt si de drept cam amandoi ati gresit,doar ca,din punctul meu de vedere,se pare ca sotul (sau fostul sot) cedeaza mai greu. O tine sus si tare pe a lui. Ce ar fi daca i-ai refuza avansurile? Ii spui pur si simplu ca nu mai faci sex cu el pana nu va impacati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×