Sari la conținut
Forum Roportal
nastyVLADU

Cum ajungi la concluzia ca esti nimfoman(a)?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am stat si m-am gandit daca nu cumva am devenit (sau eram) nimfoman. In acest sens am cateva intrebari care cred ca o sa ajute si pe altii sa descopere daca sufera de aceasta "tulburare".

 

1. Daca te trezesti dimineata si vezi pe masa 3 cutii de Durex goale si langa tine o fetisoara cu un zambet laaarg esti nimfoman?

 

2. Daca dupa ce vezi toate astea te gandesti tot la sex esti nimfoman?

 

3. Daca ar fi sa alegi o partida de sex in locul unui mic-dejun copios, esti nimfoman?

 

4. Daca petreci ore in sir gandindu-te si planuind ce urmeaza la noapte esti nimfoman?

 

5. Daca pentru tine o viata sexuala sanatoasa inseamna 6 numere pe zi in toate pozitiile esti nimfoman?

 

6. Daca iti place sa filmezi o partida, 2, 3 esti nimfoman?

 

7. Daca adormi inainte sa-ti adoarma obiectul muncii esti nimfoman?

 

Caut raspunsuri serioase si promit sa vin cu alte intrebari/raspunsuri din experienta mea sau a celor din jur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cele spuse de tine indica mai degraba spre virginitate cuplata cu o imaginatie bogata. :doh: E posibil totusi sa ma insel :o:

 

Si nu exista "nimfomani"! Cand apare la barbati, dereglarea respectiva se numeste "satiriazis".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cele spuse de tine indica mai degraba spre virginitate cuplata cu o imaginatie bogata. :doh: E posibil totusi sa ma insel :o:

 

Si nu exista "nimfomani"! Cand apare la barbati, dereglarea respectiva se numeste "satiriazis".

 

Te inseli cu siguranta, sunt veteran cu acte in regula.

 

M-am gandit mult inainte sa folosesc termenul si inca il consider potrivit. Multa lume tinde sa-l foloseasca si experienta m-a lamurit ca o chestie folosita gresit de un numar suficient de oameni tinde spre forma gresita doar pentru ca e cea mai uzitata 8)

 

Desi am trecut prin multe paturi si incercari, incep sa cred ca exagerez si asta vreau sa lamuresc. Este sau nu normal...

 

P.S. Ultra-Mega-Hipersexualitate suna mai bine?

Editat de nastyVLADU

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-am gandit mult inainte sa folosesc termenul si inca il consider potrivit.

Stii ce erau Nimfele? Faptul ca tu il consideri potrivit si-l folosesti poate te face haios in anumite conjuncturi dar nu cred ca ai sa schimbi vreo ceva. :doh:

 

 

P.S. Ultra-Mega-Hipersexualitate suna mai bine?

Poti folosi termenul de "donjuanism" :o:

Editat de Cavalerul_Jedi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii ce erau Nimfele? Faptul ca tu il consideri potrivit si-l folosesti poate te face haios in anumite conjuncturi dar nu cred ca ai sa schimbi vreo ceva. :doh:

Pai stii tu ce orientare sexuala are el, de ce crezi ca i se pare potrivit? Acuma e democratie, are voie, nu mai e ca inainte, comunistule! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orientarea mea sexuala credeam ca releva din ce am postat pana acum.

 

Stiu ce sunt nimfele dar eu vorbeam de dinamica limbii (daca e sa fim academici). Suntem la ora de gramatica pe roportal la sectiuna Sex behavior

 

Eu aveam alta problema, sintaxa si morfologia o stapanesc dar.. fara un pic de exces de zel/dex-online nu se poate :doh: v-am pupat.

Editat de nastyVLADU

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai stii tu ce orientare sexuala are el, de ce crezi ca i se pare potrivit? Acuma e democratie, are voie, nu mai e ca inainte, comunistule! :o:

hmm... uite nu m-am gandit la asta... deci identitate feminina cu orientare homosexuala... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cele spuse de tine indica mai degraba spre virginitate cuplata cu o imaginatie bogata. :pardon: E posibil totusi sa ma insel :think:

 

Si nu exista "nimfomani"! Cand apare la barbati, dereglarea respectiva se numeste "satiriazis".

 

Si eu cred ca uneori imaginatia ne joaca feste. Dar mai si aflam lucruri noi - chiar daca vladu nu gusta termenul "satiriazis", mersi ca l-ai adus in discutie; nu il cunosteam. Eram tentat sa spun "priapic", dar probabil ca aia inseamna un pic altceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cele spuse de tine indica mai degraba spre virginitate cuplata cu o imaginatie bogata. :pardon: E posibil totusi sa ma insel :think:

 

Si nu exista "nimfomani"! Cand apare la barbati, dereglarea respectiva se numeste "satiriazis".

 

 

Inseamna ca, daca eu dupa 3-4-5 partide de sex/dragoste/amor sau cum vreti voi sa o numiti cer tot mai mult, si "obiectul muncii" si se lasa adormit in nici un caz, sunt dereglat? asa sa fie, dar e mai bine asa decat sa traga fata de mine :D

 

acel "eu" nu ma reprezinta neaparat pe mine... e vorba de persoane carora li se intampla :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca chiar ai o problema...sau poate nu ai intalnit partenera potrivita care sa te satisfaca .Oricum ce e prea mult strica asa ca rezolva si tu problema, mai devreme sau mai tarziu o sa suferi din cauza asta Ce varsta ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×