Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Aparatul de torturat muste

Postări Recomandate

Casca cu sistem de dezaburire pentru motociclisti, doza ecologica dubla sau aparatul de torturat muste sunt numai cateva dintre inventiile tinerilor care le puteti admira in cadrul Salonului National de Inventica pentru Tineret care se desfasoara zilele acestea la Romexpo.

In cadrul salonului de inventica organizat de Autoritatea Nastionala pentru Tineret sunt prezentate nu mai putin de 60 de inventii, unele dintre ele chiar nastrusnice. De la tocatorul pentru legume si pana la aparatul de torturat muste, toate inventiile au ceva iesit din comun.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hahaha asteptam poze :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yeap :sorry: asta da invetie :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmm... eu eram interesat de un aparat de impletit panze de paianjen cu 8 in v. :sorry:

ce mai astepti ?

deja ai inventat denumirea, pune si tu trei rotite acolo si fugi la salon, cred ca mai e loc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmm... eu eram interesat de un aparat de impletit panze de paianjen cu 8 in v. :doh:

:P :band: Asta da, nota 10 de la mine, meriti un brevet de inventator doar pentru idee, super ! :tease:

 

Tocmai mi-am adus aminte de bancul acela care circula inainte de 89, pe scurt, despre o discutie intre membri PCR in legatura cu noua capcana ptr. soareci; se pune in dreptul gaurii de soarece o lama ridicata in sus si, lateral, o nuca si un cascaval. Cand soarecele iese afara, sta sa aleaga intre ele: nuca sau cascavalul ? miscandu-si capul dintr-o parte in alta, fiind nehotarat, isi taie gatul :party: La care, un alt membru PCR zice : am o idee si mai buna; putem economisi acele produse nepunand nimic, iar cand soarecele iese, isi misca la fel capul dintr-o parte in alta, gandindu-se: unde-i nuca, unde-i cascavalul ? :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:hi: Asra e tare!!! De unde pot sa fac rost de unul??Mi-ar placea un aparat de toruturat pisici(in special cele tampite). Oare aparatul asta nu se poate folosi si pentru tantati??ar merita-o sin plin :D

Interesanta si ideea cu aparatul de impletit panze de paiajnjeni dar imi place mai mult cel cu mustele :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×