Sari la conținut
Forum Roportal
Ivanna

Cum isi poate da seama o femeie :

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:doh:

 

Sunt curioasa...

 

Pana cand nu ai efectiv ceva cu o femeie , pot fi sigura ca esti pe invers sau bisexuala ?

 

 

Cand ar trebui sa iti pui intrebari legate de subiectul asta ? Atunci cand se intampla ce ? Cand observi la tine ce ?

 

 

Exista femei aici care au avut parte de sex cu o alta femeie . ( nu la sex in grup ma refer , ci la ceea ce inseamna o relatie intima cu o femeie )

Daca da...ce imi pot povesti despre asta ?

 

 

Au avut remuscari ? Le-a placut mai mult decat cu un barbat ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt curioasa...

Pana cand nu ai efectiv ceva cu o femeie , pot fi sigura ca esti pe invers sau bisexuala ?

 

Uite, Scala Kinsey explica mai clar cum stau lucrurile. Citeste explicatia de acolo, poate te lamuresti. Nici scala Kinsey nu explica in total fenomenul (trateaza comportamente fara a atinge identitatea sexuala) dar e un pas spre a intelege mai bine cum stau lucrurile.

Editat de Cavalerul_Jedi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand ar trebui sa iti pui intrebari legate de subiectul asta ? Atunci cand se intampla ce ? Cand observi la tine ce ?

 

 

Atunci cind te simti atrasa sexual si (numai) de femei, nu (doar) de barbati.

De ce, ai observat ceva la tine? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca-ti plac numai femeile si nu te poti indragosti de un barbat, esti gay, daca-ti plac si barbatii, si femeile, in aceeasi masura, esti bisexuala, ce-i asa greu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aham :doh:

 

De pe vremea cand eram inca virgina :doh: :cry:

 

Erau niste rezultate ale unor sondaje/studii pe net care ziceau ca femeile au inclinatii homosexuale in proportie mult mai mare decit barbatii, da' mi-e prea lene sa le caut acum. :)

Oricum probabil ca majoritatea ramin la nivelul de atractie.

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare normal asta,chiar daca nu sunt trecuta de 20 de ani,gandesc destul de coerent...pe mine ma atrag in mod egal ambele sexe,si asta de cand ma stiu.Si recunosc ca am inclinatii spre lesbianism,dar fiind atrasa de ambele sexe sunt bisexuala.Si nu e doar o faza cum ar zice multi. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-i de ajuns sa fii atrasa...ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place :doh:

 

Nu ma refer doar la atractia fizica...eu sunt de parere ca poti iubii in acelasi fel si un barbat dar si o femeie.Si asta nu te face sa fii o persoana rea sau "dubioasa" ,te face sa fii tu. Si nu vad nimic rau in asta si nici anormal.

Editat de Zozolinus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×