Jump to content
Forum Roportal
Alina.s

Amantul nasei este finul!

Rate this topic

Recommended Posts

Buna,

Eu si sotul meu am ramas uimiti!Pe scurt: O familie, sot si sotie cununa o pereche de tineri care de altfel erau si prieteni de familie. Doamna Nasa se culca cu barbatul care urmeaza sa ii devina fin, la mare unde s-au dus toti 4 in vacanta. Nasa ramane insarcinata si cu toate astea tot nu renunta la ideea de ai nasii pe tineri. In ziua nunti ii spune finului ca asteapta un copil cu el si ca are de gand sa il pastreze. Finul refuza total!Nasa tine legatura cu ei de parca nu sa intamplat nimic si spera ca finul sa divorteze si sa ramana cu ea. Se naste copilul iar finul nu recunoaste fetita. Nasa ia bagat pe gat sotului ca este a lui si asa si crezut saracul pana in momentul cand s-a aflat adevarul. A aflat si sotia finului si familia tinerilor si a fost un mare dezastru. Finul a ramas casatorit, atat socrii si sotia l-au iertat....Nasa a ramas cu sotul. Problema este ca nasa ii terorizeaza pe socrii finului, la fel si pe el. Femeia asta este un diavol intruchipat. Cum este posibil asa ceva? Nu este dezastruos in fata Biserici sa faci asa ceva?

Femeia asta nu are principii si valori morale!!Scopul ei este sa il vada pe fin fara sotie si sa stea cu ea. Problema ei este ca finul nu o vrea si pe ea asta o deranjeaza foarte mult. Il santajeaza, il provoaca, ii trimite mesaje. etc

noi ajuns la concluzia ca este o tipa care "sufera" de scoala vietii.pacat ca trebuie sa aiba un dram de minte in creierul ala sa-si dai seama cata prostie zace acolo!trist si alarmant.....Non-valoarea este la rang de cinste, iar cea mai usoara cale pentru ea de a se integra a fost cea nasa/amanta, care din pacate nu ia adus beneficii....

Nu cred ca va dati seama ce face femeia asta iar noi nu intelegem de ce nu ia nimeni masuri. Nici finul nu a fost usa de Biserica tinand cont si de o mica/mare diferenta de varsta..nasa 30 el 24. Femeia asta este chiar renumita in toata zona si nimeni nu ia masuri. Se lauda cu ce a facut, ba face pe victima, ba il urmareste si asta se intampla de 2 ani......groaznic. Pana la urma noi nu ii cautam nici finului scuze dar el a ales sa ramana cu sotia lui. Va rugam un sfat!

Multumesc!

:cheer:

da, da ....repede , sa ii afuriseasca biserica si treaba va fi ca si rezolvata :doh:

Daca nu era nasa, era mai putin grav ce a facut? Relatia de fin-nas e oricum apa de ploaie in ortodoxie, nu am vazut nici un "parinte spiritual" sa-si faca intr-adevar datoria ca la carte.

Nasa are copii cu sotul ei?

Daca pe finu' l-a mancati in c**, sa se scarpine. :cheer:

Cine ar trebui sa ia masuri?

:doh: ce masuri sa ia? sa-i traga un toc de bataie? sa divorteze? sa il ia la pumni pe finu'? Eu as da-o in judecata pentru hartuire si ce-as mai gasi prin codul penal :cheer:

:doh: ce masuri sa ia? sa-i traga un toc de bataie? sa divorteze? sa il ia la pumni pe finu'? Eu as da-o in judecata pentru hartuire si ce-as mai gasi prin codul penal :cheer:

Nasul are fetita in gradina lui,prin urmare sa-si ia copilul si nevasta si sa le duca departe de finul ratacitor .

Tocul de bataie sa-l dea fina .

*de ce nu avem emoticon cu 2 doamne care se paruiesc?

Unde sa le duca departe? Sa se mute, cu catel, cu purcel, doar pentru ca nasa are o obsesie? S-o duca la un control psihiatric, naibii.

Unde sa le duca departe? Sa se mute, cu catel, cu purcel, doar pentru ca nasa are o obsesie? S-o duca la un control psihiatric, naibii.

Sa o izoleze precum Manole pe Ana lui...sa ramana model pentru viitoarele generatii de nasi & fini adulterini. :cheer: