Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Ce intelege un barbat cand i se dedica aceasta melodie?

Postări Recomandate

daca ai fi fost profesionista, ai fi stiut ca un sondaj de opinie serios are niste intrebari prestabilite! :jester:

 

acu' :jester: o sa intreb eu ca sa ma lamuresc! tu pentru ce-l cauti, pentru echipa de moderatori? :bye:

 

ps: tre' sa imi dai un premiu, ca ti-am bagat topicu' in seama! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Amice, esti.. idiot!" (vorba lui Caragiale)

 

Din pacate (pentru tine) menirea acestui topic nu era pentru a-ti demonstra tu inteligenta ametitoare.

Dar observ, din nou, ca tii mortis sa ne arati ca ti se potriveste ca o manusa vorba "prostul pana nu e si fudul, nu e prost destul".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io sunt nu sigura, ci foarte, foarte convinsa ca dupa ce o asculta rasufla usurat si isi zice:"aham, deci io-s prea minunat si bunut ca sa fiu bou pe care-l cauta ea"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Amice, esti.. idiot!" (vorba lui Caragiale)

 

Din pacate (pentru tine) menirea acestui topic nu era pentru a-ti demonstra tu inteligenta ametitoare.

Dar observ, din nou, ca tii mortis sa ne arati ca ti se potriveste ca o manusa vorba "prostul pana nu e si fudul, nu e prost destul".

ma dezamagesti! alt proverb nu mai stii? hai te rog eu, schimba placa! :crazypilot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu merita efortul. Ti se raceste.

 

io sunt nu sigura, ci foarte, foarte convinsa ca dupa ce o asculta rasufla usurat si isi zice:"aham, deci io-s prea minunat si bunut ca sa fiu bou pe care-l cauta ea"

 

Pe bune? :crazypilot:

 

Se vede taurul, nu boul? :help:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
io sunt nu sigura, ci foarte, foarte convinsa ca dupa ce o asculta rasufla usurat si isi zice:"aham, deci io-s prea minunat si bunut ca sa fiu bou pe care-l cauta ea"

ia uite! mai sunt useri care cred ca nu sunt un IDOT, PROST si NEBUN, asa cum a afirmat in repetate randuri doamna (oare? :crazypilot: ) Administrator!

mai trag o speranta, multumesc didooo! :help:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe bune? :crazypilot:

 

Se vede taurul, nu boul? :help:

 

pusese Jo o poza cu o pisica care se uita in oglinda si vedea un leu, asa si cu......boii

 

rar, daca nu deloc, se gaseste vreunu mai cu simtu realitatii sa accepte ca ce vede in oglinda e totusi un plavan si nu un taur de rasa....sau de monta, dupa caz.

 

Costi draga, you're welcome, deci inteleg ca esti unul din putinele specimene taurine de rasa pura, cu pedigree, da?

vreau o demonstratie practica. :haha: :doh: :roll: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Costi draga, you're welcome, deci inteleg ca esti unul din putinele specimene taurine de rasa pura, cu pedigree, da?

vreau o demonstratie practica. :haha: :doh: :roll: :o:

 

:help: si tu ma iei peste picior. ma simt un marginalizat al acestui forum! :crazypilot:

 

ps: da' ci vrei draga, sa ma comport ca un taur comunal? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiii duoamne fere, io sa te ironizez? departe de mine asemenea infamie

am zis doar ca, daca esti taur pur-sange, din ala cu cosite de aur si cu aripioare ....nu stiu exact locatia aripiorelor, sa-mi faci si mie demonstratia practica. daca vrei, av corz.

 

unde am gresit, ha? :crazypilot: :help: :haha: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×